Kaip tinkamai įsirengti drabužinę?

2017-07-17


Kaip tinkamai įsirengti drabužinę?

Kiekviena dailiosios lyties atstovė svajoja apie erdvią drabužinę, kurioje galima laikyti turimus rūbus bei avalynę. Moderni, patogi, talpi drabužinė gali palengvinti daugelio moterų kasdienybę neapsisprendžiant, ką rengtis, kokią spalvinę gamą rinktis ar ieškant pasimetusio drabužio. Iš kokybiškų medžiagų pagaminta, ilgaamžė drabužinė tampa puikia investicija, praktiškai įgyvendinančia modernių ir stilingų namų idėją. Išskirtinio dizaino, modernios, tinkamai sumontuotos drabužinės pareikalauja nemažų finansinių investicijų, todėl norint turėti erdvią ir kokybišką drabužinę, ją įsigyti gali padėti paskolų bankas. Dizaineriai yra paskaičiavę, jog apie 70% drabužių žmonės nedėvi todėl, kad jų... nepastebi! Tinkamai ir tvarkingai įrengta drabužinė ne tik sudėlioja rūbus bei daiktus į jiems skirtas vietas, bet ir leidžia greičiau atrasti norimą rūbų derinį. Tad į ką specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį ir kaip tinkamai įsirengti drabužinę?


Transformuoti namų erdvę gali erdvi drabužinė, kurioje talpinami ne tik rūbai, batai, bet ir kiti namuose vietos neatradę daiktai kaip dulkių siurblys, lyginimo lenta, vaikų žaislai ir pan. Svarbiausia, jog kiekvienas daiktas turėtų savo vietą ir būtų lengvai paimamas ar ištraukiamas. Prieš įsirengiant drabužinę, specialistai rekomenduoja išmatuoti savo ilgiausių turimų drabužių kaip suknelės, paltai ilgį tam, kad būtų aišku, kokio aukščio metalinį karkasą drabužinėje sumontuoti. Ant jo sukabinti paltai, striukės, suknelės leidžia puikiai matyti turimą garderobo turinį ir lengvai jį nukabinti. Taip pat verta nuspręsti, kiek lentynų, stalčių, specialių dėžių daiktams susidėti norite talpinti drabužinėje.


Tam, kad būtų sutaupyta vietos kambaryje, rekomenduojama užsisakyti stumdomų durų drabužinę, o ne varstomų. Varstomos durys atsidaro į patalpos išorę, todėl užima papildomos vietos, be to, tai – kur kas nesaugesnis sprendimas negu stumdomos durys. Turint varstomų durų spintą, išlieka tikimybė prisiverti pirštus ar kitaip susižeisti, ypač mažiesiems namų gyventojams. Taip pat, stumdomų durų spintos atsiveria tyliai, o varstomos gali skleisti tam tikrą nemalonų garsą. Dizaineriai rekomenduoja drabužinėje rūbus skirstyti pagal spalvas arba tam tikrus jų derinius. Tai praverčia norint sutaupyti laiko, kai neapsisprendžiama, kokius drabužius dienai pasirinkti. Esant suformuotiems, pavyzdžiui, penkiems rūbų deriniams skirtingoms progoms kaip kelionės į darbą, laisvalaikis, sportas, visuomet yra lengviau pasirinkti, ką apsivilkti.


Tokius drabužius kaip megztiniai, kelnės, rekomenduojama laikyti negiliuose stalčiuose, kurie jiems neleis susiglamžyti. Taip pat galimas variantas – pasirinkti permatomus stalčius, kurių turinys būtų aiškiai matomas. Vizualiai matant visus turimus drabužius, šie yra dažniau dėvimi. Batus rekomenduojama laikyti specialiose atvirose lentynose, kurios taip pat leidžia nepamiršti turimo apavo asortimento ar priminti apie jų priežiūrą kaip valymas, blizginimas. Veidrodis – dar vienas neatsiejamas drabužinės elementas. Specialistai rekomenduoja įsigyti žmogaus ūgio veidrodį, leidžiantį matyti save nuo galvos iki kojų, taip įvertinant pasirinktus drabužių derinius ir avalynę. Šiais laikais vis daugiau žmonių pasirenka dar vieną modernų sprendimą – drabužinėje įrengia ryškų apšvietimą, kuris apšviečia čia išdėstytus daiktus ir suteikia prabangos įspūdį. Specialios dėžės, į kurias galima talpinti patalynę, rankšluosčius – taip pat turi atrasti vietą drabužinėje. Tokiu būdu kituose kambariuose sutaupoma erdvės, o į namus užsukus svečiams, visi reikiami elementai yra greitai surandami vienoje patalpoje.


Funkcionali, kokybiška ir šiuolaikiška drabužinė neabejotinai palengvina ne tik moterų, bet ir visos šeimos kasdienį gyvenimą. Rūbų deriniai, tvarkingai paliekami daiktai, avalynė, leidžia lengvai ir greitai rasti reikalingus daiktus.

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį