• Pirmykštis menas

  Pirmykštis menas

  2014-01-06

  Markas Evansas peilį naudoją vietoj teptuko, o odą - vietoj drobės. Britų menininko darbus galima laikyti iš tiesų unikaliais, nes jis yra vienintelis žmogus, išmanantis šią techniką, dėl to, kad pats ją ir sukūrė.

  Skaityti plačiau

 • Juokingos naminės šlepetės

  Juokingos naminės šlepetės

  2014-01-05

  Kokios turi būti geros naminės šlepetės? Jos turi būti jaukios ir patogios? Gražios ir įdomios? Ryškios ir unikalios, ar paprastos ir neutralios? Tikriausiai, geriausios šlepetės - tos, kurios pirmiausia džiugina savo šeimininką.

  Skaityti plačiau

 • Reklama iš šešėlių

  Reklama iš šešėlių

  2014-01-02

  Ne taip seniai, gatvės artistai, kurie piešia ne tik dažais, bet ir šešėliais sukūrė įdomią lauko reklamą kompanijai Newcastle. Menininkai išnaudojo 3000 dangtelių lentai, ant kurios pavaizduotas žmogus, kuris vakare tarsi atgija ir bando pasiekti elio butelį.

  Skaityti plačiau

 • Kaip miestai tampa prekės ženklu

  Kaip miestai tampa prekės ženklu

  2014-01-01

  Pastaruoju metu vis daugiau miestu susimąsto apie savo identitetą ir stengiasi atrasti unikalius bruožus, kurie padėtų į miestą pritraukti kuo daugiau pinigų ir taptų gyventojų pasididžiavimu.

  Skaityti plačiau

 • Liftas be grindų Londone

  Liftas be grindų Londone

  2013-12-31

  Įsivaizduokite, kad parduotuvėje įėjote į liftą, o po kojomis jums vietoje grindų - tuštuma. Tokią unikalią 3D iliuziją, sukrėtusią prekybos centro Southside lankytojus, sukūrė dailininkas Andrew Walker. Ši partizaninė reklama buvo sukurta naujojo atrakciono, atidaromo Alton Towers Resort proga.

  Skaityti plačiau

 • Nuosavas mėnulis ir žvaigždės

  Nuosavas mėnulis ir žvaigždės

  2013-12-30

  Mes nesiūlome jums įsigyti lopinėlį mėnulio už milžiniškus pinigus (nors tokia galimybė yra!), mes norime papasakoti apie vieną neįtikėtinai romantišką projektą. "Nuosavas mėnulis" - tai dailininko Leonido Tiškovo ir fotografo Boriso Bendikovo kūrinys.

  Skaityti plačiau

 • Taikos žuvys tarp Ukrainos ir Lenkijos

  Taikos žuvys tarp Ukrainos ir Lenkijos

  2013-12-29

  Lenkija per visą savo istoriją turėjo daug konfliktų, todėl iki šiol tarptautinėje arenoje yra daug keblumų ir neaiškumų. Bet žinoma, buvo ne tik neigiamų momentų, bet ir daug gražių įvykių. Kad tokių gražių įvykių būtų daugiau, lenkų menininkas Jaroslawas Koziara sukūrė gražias dideles instaliacijas.

  Skaityti plačiau

 • Dabar religija stilinga

  Dabar religija stilinga

  2013-12-26

  Architektai ėmėsi projektuoti krikščioniškas bažnyčias. Vargu ar galima iškart suprasti, kad šis keistas pastatas iš tiesų yra bažnyčia. Pastatyta ji buvo Austrijos mieste Lince.

  Skaityti plačiau

 • Išradingas gatvės menas

  Išradingas gatvės menas

  2013-12-25

  Galima pastebėti, kad gatvės menas evoliucionavo: pasaulyje tokiais gatvėse paliktais piešiniais vis labiau žavimasi ir domimasi. Kai kurie darbai ne tik stebina ir gražiai atrodo, bet ir priverčia susimąstyti.

  Skaityti plačiau

 • Veidrodiniai miestų atspindžiai

  Veidrodiniai miestų atspindžiai

  2013-12-24

  Daugeliui fotografų patinka fotografuoti miesto atspindžius vandenyje – tokios nuotraukos dvelkia romantika, ilgesiu ir kažkuo, kas sunkiai nusakoma žodžiais... Bet ką čia kalbėti – geriau pamatykite patys!

  Skaityti plačiau


Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį