• Milžiniškos smėlio skulptūros

  Milžiniškos smėlio skulptūros

  2014-01-20

  Suzanai Ruseler smėlio skulptūrų kūrimas tapo ne tik pomėgiu, bet ir... gana pelningu verslu. Ji – kompanijos, kuriančios ledo ir smėlio šedevrus, savininkė.

  Skaityti plačiau

 • Nuostabus vabzdžių pasaulis

  Nuostabus vabzdžių pasaulis

  2014-01-19

  Nadav Bagim arba AimishBoy - ryškių nuotraukų autorius iš Izraelio, lengvai randantis bendrą kalbą su vabzdžiais. Autorius teigia, kad jei jis neturi bent 12 valandų, darbą pradėti beprasmiška. Žinios ir patirtis leido jam sukurti nuotraukų seriją "Stebuklų šalis".

  Skaityti plačiau

 • Vieniši milžinai Jugoslavijoje

  Vieniši milžinai Jugoslavijoje

  2014-01-16

  Visi šie monumentai Jugoslavijoje buvo pastatyti 1960-1970 metais, pirmojo prezidento Josipo Broz-Tito valdymo laikotarpiu.

  Skaityti plačiau

 • Didelio masto menas

  Didelio masto menas

  2014-01-15

  Jimas Denewanas universalus meistras. Jis banglentininkas, dailininkas ir profesionalus kulinaras. Taip pat jis yra iniciatyvos "Outstanding in the Field" pradininkas, kviečiantis visus tapti arčiau žemės (ne Žemės - tuo rūpinasi gravitacija).

  Skaityti plačiau

 • Reklama ant suoliukų

  Reklama ant suoliukų

  2014-01-14

  Žmogus daug laiko praleidžia už savo namų ribų, todėl reklama privalėjo įsisavinti visas įmanomas gatvės medijas, įskaitant ir miesto suoliukus.

  Skaityti plačiau

 • Laimės akimirkos

  Laimės akimirkos

  2014-01-13

  Amerikiečių dailininkas Pascal Campion turi nuostabių piešinių, kuriuose pavaizduotos nuostabiausios vaikystės akimirkos.

  Skaityti plačiau

 • Ledo skulptūrų festivalis Aliaskoje

  Ledo skulptūrų festivalis Aliaskoje

  2014-01-12

  Kiekvienais metais Ferbenske, Aliaskoje, vyksta vienas didžiausių pasaulyje ledo skulptūrų čempionatų. Visą mėnesį trunkančiame renginyje dalyvauja daugiau nei 70 komandų. Kviečiame pasigrožėti!

  Skaityti plačiau

 • Pilys ant vandens

  Pilys ant vandens

  2014-01-09

  Gynybinis griovys − tai gilus platus griovys, kuris supa pilį, pastatą ar net visą miestą. Viduramžiais grioviai su vandeniu būdavo pagrindine apsauga nuo priešo. Kartais pilys ir tvirtovės būdavo apsuptos ne grioviais, o didesniais vandens telkiniais − pavyzdžiui, pastatytos upių ar ežerų, jūrų salose.

  Skaityti plačiau

 • Nematomas žmogus Liu Bolin

  Nematomas žmogus Liu Bolin

  2014-01-08

  Žaisti slėpynes dailininkas pradėjo ne taip ir seniai. Jam pavyksta prisitaikyti prie aplinkos taip tobulai, kad ne iškart pastebėsi kur jis.

  Skaityti plačiau

 • Smėlio magija

  Smėlio magija

  2014-01-07

  Tikriausiai visi vaikystėje statėme smėlio pilis ir „kepėme“ jo bandeles. Tuo mielai užsiima ir kai kurie suaugusieji (tik, suprantama, visai kitu lygiu).

  Skaityti plačiau


Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį