• Postapokaliptinis pasaulis

  Postapokaliptinis pasaulis

  2014-02-03

  Postapokalipsė – daugelio menininkų mėgstama tema. Michałis Karczas savo darbuose vaizduoja, kaip, jo manymu, pasaulis atrodytų po glabalinės katastrofos.

  Skaityti plačiau

 • Stephenas Viltsheris piešia miesto panoramas iš atminties

  Stephenas Viltsheris piešia miesto panoramas iš atminties

  2014-02-02

  Autizmu sergantis talentingas dailininkas Stephenas Viltsheris 2009 metais nupiešė penkių metrų Niujorko panoramą iš atminties, išstudijavęs ją per 20 minučių. Jis nupiešė net tuo metu praplaukusias valtis.

  Skaityti plačiau

 • Labai braziliškas gatvės menas

  Labai braziliškas gatvės menas

  2014-01-30

  Brazilijoje visi žino dvynius Os Gêmeos. Broliai Otavio ir Gustavo Pandolfo pradėjo piešti San Paulo gatvėse prieš 25 metus, kai abiems buvo po 13. Dabar jie turi savitą stilių, žinomą kaip pixação.

  Skaityti plačiau

 • Geriausi žmogaus draugai

  Geriausi žmogaus draugai

  2014-01-29

  Viljamas Vegmanas – kūrybingas šunų fotografas, užsiimantis mėgstama veikla jau 30 metų. „Bendradarbiaudamas“ su savo augintiniais, menininkas kuria itin įdomias kompozicijas ir scenas.

  Skaityti plačiau

 • Neįtikėtinos instaliacijos iš stiklo

  Neįtikėtinos instaliacijos iš stiklo

  2014-01-28

  Dailininkas-konceptualistas iš Amerikos Danas Grahamas daugiau nei 40 metų kuria instaliacijas iš stiklo, veidrodžių ir metalo.

  Skaityti plačiau

 • Namas iš durų Korėjoje

  Namas iš durų Korėjoje

  2014-01-27

  Iš tikrųjų šis namas yra pastatytas iš įprastų statybinių medžiagų, tačiau sienos jo uždengtos tūkstančiais durų. Dailininkas Hwe Chong Hwa 2009 metais modernizavo šį namą utilizuotomis durimis ir pavertė jį milžiniška menine instaliacija. Šis namas stovi Seule.

  Skaityti plačiau

 • Urban knitting: jaukiau nei graffiti

  Urban knitting: jaukiau nei graffiti

  2014-01-26

  Šiuo gatvės menu galėtų užsiimti net jūsų močiutė. Urban knitting esmė – puošti įvairius gatvės elementus spalvotais mezginiais.

  Skaityti plačiau

 • Daugiau nei fotografija

  Daugiau nei fotografija

  2014-01-23

  Šios nuotraukos susinktos iš viso pasaulio. Jos atspindi ir džiaugsmą, ir liūdesį. Jūs turite jas pamatyti, nes tai – daugiau nei fotografija...

  Skaityti plačiau

 • Singing Ringing Tree – Dainuojantis ir skambantis medis

  Singing Ringing Tree – Dainuojantis ir skambantis medis

  2014-01-22

  Ši nuostabi skulptūra, savo bruožais primenanti medį, skleidžia muzikinius garsus, kai pučia vėjas. Dainuojantis medis auga Didžiojoje Britanijoje Pieninų kalnuose. Iš vietos, kurioje jis yra pastatytas, atsiveria nuostabus vaizdas į miestą Burnley Lankašyro grafystėje.

  Skaityti plačiau

 • Balansuojantys akmenys

  Balansuojantys akmenys

  2014-01-21

  Šių unikalių kompozicijų autorius – amerikiečių menininkas Michaelis Grabas. Joms nenaudojami nei klijai, nei kokios kitos medžiagos. Sunku patikėti, tiesa?

  Skaityti plačiau


Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį