• Kaip tinkamai įsirengti drabužinę?

  Kaip tinkamai įsirengti drabužinę?

  2017-07-17

  Kiekviena dailiosios lyties atstovė svajoja apie erdvią drabužinę, kurioje galima laikyti turimus rūbus bei avalynę. Moderni, patogi, talpi drabužinė gali palengvinti daugelio moterų kasdienybę neapsisprendžiant, ką rengtis, kokią spalvinę gamą rinktis ar ieškant pasimetusio drabužio. Iš kokybiškų medžiagų pagaminta, ilgaamžė drabužinė tampa puikia investicija, praktiškai įgyvendinančia modernių ir stilingų namų idėją.

  Skaityti plačiau

 • Svajonių interjeras namuose - lengvai įgyvendinama užduotis

  Svajonių interjeras namuose - lengvai įgyvendinama užduotis

  2017-06-06

  Apgalvotas, harmoningas ir estetiškas interjeras yra būtina jaukių namų dalis, tačiau apsilankius interjero salone neretai nusvyra rankos - atspalvių, baldų, detalių ir puošmenų pasirinkimas tiesiog milžiniškas. Nepasiduokite stresui! Savarankiškas svajonių interjero kūrimas gali būti lengvas ir malonus, jeigu laikysitės plano ir atliksite „namų darbus“.

  Skaityti plačiau

 • Miniatiūriniai lėktuvai

  Miniatiūriniai lėktuvai

  2014-02-13

  Young C. Park iš Honolulu savo malonumui konstruoja neįtikėtinai detalizuotus lėktuvų modelius iš aliuminio. Į pensiją išėjusio odontologo modeliai ne tik išoriškai pilnai atitinka originalus, bet ir turi tokius pat mechanizmus viduje, tik 16 kartų mažesnius.

  Skaityti plačiau

 • Paveikslai iš smulkmenų

  Paveikslai iš smulkmenų

  2014-02-12

  Britų menininkė Džeinė Perkins išdirbo ligoninėje sesele 17 metų, o tada panoro kažko meniškesnio...

  Skaityti plačiau

 • Nuostabūs rangoli

  Nuostabūs rangoli

  2014-02-11

  Rangoli – tai spalvoti ornamentai, kuriami iš manų, rožių žiedlapių, įvairiom spalvom dažytų ryžių ir smėlio. Tai senas menas, praktikuojamas tuose Indijos rajonuose, kuriuose žmonės išpažįsta induizmą. Tokiu būdu jie stengiasi patraukti savo dievų dėmesį ir malonę.

  Skaityti plačiau

 • Bambuko giraitė Kiote

  Bambuko giraitė Kiote

  2014-02-10

  Viena iš lankomiausių vietų Kiote (Japonija) - vaizdingas rajonas Arashiyama, esantis to paties pavadinimo kalno papėdėje.

  Skaityti plačiau

 • Kiliano Šonbergo kalnų peizažai

  Kiliano Šonbergo kalnų peizažai

  2014-02-09

  Jaunas vokiečių fotografas Kilianas Šonbergas neskiria raudonos ir žalios spalvos, tačiau tai nekliudo jam daryti išties nepakartojamas nuotraukas.

  Skaityti plačiau

 • Pasakiško grožio kiparisai

  Pasakiško grožio kiparisai

  2014-02-06

  Teksaso ir Luizianos pasienyje (JAV) yra nuostabus draustinis, kurio teritorijoje galima pamatyti didžiausią pasaulyje kiparisų mišką. Siūlome pasigrožėti!

  Skaityti plačiau

 • Suvenyrai įžymių vietų fone

  Suvenyrai įžymių vietų fone

  2014-02-05

  Visi iš kelionių parsiveža daug įspūdžių, suvenyrų ir įžymiausių vietų nuotraukų. Ir tik fotografas Michaelas Huges sugeba visa tai sujungti. Jo nuotraukose - ir suvenyrai, ir įžymiausios vietos, ir įspūdžiai. Neseniai jis išleido savo fototrofėjų rinkinį, pavadintą "Suvenyrai".

  Skaityti plačiau

 • Pasiplaukiojimas „Velnio“ baseine

  Pasiplaukiojimas „Velnio“ baseine

  2014-02-04

  Jei kada nors atsidursite Zimbabvėje, nepraleiskite progos paplaukioti „Velnio“ baseine. Tai - maža, apsupta uolų lagūna, kurią galima rasti ant didžiausių ir įspūdingiausių pasaulyje, Viktorijos krioklių.

  Skaityti plačiau


Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį