ZETA RETICULI, UAB

Adresas (Address):V. Maciulevičiaus g. 51, LT- 04310, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2457727
Faksas (Fax):(5) 2457727
El. pastas (E-mail):info@zetareticuli.lt
Tinklalapis (Website):http://www.zetareticuli.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "ZETA RETICULI" įsteigta 2000 metais vykstant aktyviam statybų ir rekonstrukcijų procesui. Būtent šioje srityje pirmiausia pradėtos teikti statybos ir remonto paslaugos. Prasidėjus šiam procesui, ne visi suprato, kad reikia teikti aukštos kokybės statybos ir remonto paslaugas, tad mūsų bendrovės specialistų atliekami minėti darbai užsakovams buvo labai reikšmingi. Savo patirtį bendrovė perteikia jauniems specialistams. Pagrindinėmis veiklos kryptimis tapo bendrastatybiniai ir specialieji statybos, remonto bei rekonstrukcijos darbai. Kartu su subrangovais vykdome naujų statinių statybą, statinių rekonstravimą, ypatingų statinių remontą.
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 bendrieji statybos darbai, žemės darbai, pamatų montavimas, pastatų griovimas, hidroizoliacijos darbai, betono apsauga, šiltinimas, renovacija, remontas, apdailos darbai, elektros montavimo darbai, vandentiekis, nuotekų sistemų montavimas, kotedžų pardavimas, aplinkotvarka, apželdinimas
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Apdaila, apdailos medžiagos
Elektros montavimo darbai
Apželdinimas
Statybos firmos
Statybos paslaugos ir remontas
Stogai, stogų dangos
Šiltinimas ir renovacija
Šildymas, šildymo įranga
Valymo įrenginiai, paslaugos
Vandens tiekimas, įrenginiai
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.



Pamiršau slaptažodį