YGLĖ, UAB

Adresas (Address):Ozo g. 10, LT- 08200, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2375233
Faksas (Fax):(5) 2375234
El. pastas (E-mail):info@ygle.lt
Tinklalapis (Website):http://www.ygle.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "YGLĖ"  veikla orientuota į kompleksinę paslaugą - pilną projektų ir specializuotų statybos darbų procesų valdymą bei įgyvendinimą. Jau daugiau nei 10 metų atliekame įvairių apimčių darbus. Nuo inžinerinių sistemų įrengimo butuose bei individualiuose namuose iki modernių, techniškai sudėtingų sistemų įdiegimo dideliuose objektuose. Įmonės teikiamų paslaugų kokybė ir išskirtinis dėmesys kliento projektams užtikrina ilgametį bendradarbiavimą ir tęstinumą plečiant ar renovuojant objektus. Įmonė savo darbe naudoja kokybiškas vietinių ir užsienio gamintojų medžiagas bei įrengimus, tiesiogiai bendradarbiauja su įvairių šalių įrangos gamintojais, projektavimo-konsultavimo įmonėmis, todėl visada Užsakovams gali pasiūlyti patraukliausius sprendimus kokybės ir kainos atžvilgiu. Atsižvelgdama į rinkos poreikį ir išaugusias apimtis, 2006 metais įmonė įkūrė atskirą Pastatų valdymo padalinį, kuris apima visą Lietuvos teritoriją, turi savo struktūrą ir biudžetą. UAB "YGLĖ" Pastatų valdymas yra viena didžiausių pastatų priežiūrą atliekančių įmonių Lietuvoje. 2007 metais bendras prižiūrimų pastatų plotas pasiekė 0,5 mln. m2 .  
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Inžinerinių sistemų projektavimas (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų, gaisrų gesinimo, elektros silpnųjų srovių, automatikos)
  • Rengiame techninius ir darbo projektus, konsultuojame 
  • Inžinerinių sistemų įrengimas
  • Inžinerinių sistemų techninės priežiūros paslauga (pastatų valdymas, patalpų oro kokybės parametrų nustatymas ir balansavimas, nuotolinis inžinerinių sistemų stebėjimas ir valdymas)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
inžinerinių sistemų projektavimas, montavimas, šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas, vandentiekis, nuotekų sistemos, gaisrų gesinimo sistemos, elektros silpnųjų srovių sistemos, automatika, inžinerinių sistemų įrengimas, techninės priežiūros paslauga, pastatų valdymas, oro kokybės parametrų nustatymas,  balansavimas, nuotolinis inžinerinių sistemų stebėjimas, valdymas
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Projektavimas
Santechnika, santechnikos darbai, vonios įranga
Šaldymas, šaldymo įrenginiai
Šildymas, šildymo įranga
Valymo įrenginiai, paslaugos
Vandens tiekimas, įrenginiai
Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį