WESTERN FABRICATIONS, UAB

Adresas (Address):KAPĖNŲ K., LT- 89477, VIEKŠNIŲ SEN., MAŽEIKIŲ R.
Telefonas(Phone):(443) 28548; (443) 28530
Faksas (Fax):(443) 28546
El. pastas (E-mail):western@email.lt
Tinklalapis (Website):http://www.westernfabrications.lt
Regionas (Region):MAŽEIKIŲ R.
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "WESTERN FABRICATIONS“ užsiima įvairios paskirties puspriekabių, skirtų žemės ūkiui, kaušų, konteinerių gamyba bei eksportu. Įmonė buvo įkurta 2002 m. gegužės 14 dieną. Nuo pat įmonės įkūrimo pradžios daug dėmesio skiriama produkto kūrimui ir technologijų tobulinimui. Bendrovė turi pačius naujausius įrengimus metalo pjaustymui, lankstymui, tekinimui, frezavimui, elektrostatiniam dažymui ir kitoms reikalingoms metalo apdirbimo operacijoms. Įmonės gaminiai yra konstruojami panaudojant naujausią programinę įrangą, o gaminami tik iš kokybiškų medžiagų. Visa tai lemia įmonėje gaminamos produkcijos aukštą kokybę, patikimumą, patvarumą. UAB "WESTERN FABRICATIONS" didžiąją produkcijos dalį (iki 95%) eksportuoja į Didžiąją Britaniją, Daniją, Švediją, Prancūziją. Ilgametė patirtis, aukštos kvalifikacijos personalas ir nuolat atnaujinamos technologijos suteikia galimybę atlikti sudėtingus užsakymus.  
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • WFRP puspriekabės platformos skirtos rulonams, paletėms transportuoti
  • WFGR grūdų transportavimo - perpylimo agregatai ( skirtos surinkti grūdams nuo kombainų, transportuoti iki kelio ir perpilti į kitą transporto priemonę)
  • WFD puspriekabės skirtos dirbti ypač sunkiomis sąlygomis (transportuoti žvyrą, smėlį, statybines atliekas, akmens skaldą, akmenis)
  • WFBT puspriekabės skirtos ekskavatoriams, žemės ūkio apdirbimo technikai, buldozeriams transportuoti
  • WFLS srutovežiai
  • Konteineriai
  • Statybinės konstrukcijos (kolonos,  spragotos kolonos, santvaros,  ryšio santvaros iš plieno,  turėklai)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
metalo konstrukcijos, konteineriai, priekabos, puspriekabės, statybinės konstrukcijos, kolonos, santvaros, plieninės ryšio santvaros, turėklai, gamyba
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Metalo gaminiai ir konstrukcijos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį