VILPRA, UAB

Adresas (Address):Kalvarijų g. 131, LT- 08221, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2760320
Faksas (Fax):(5) 2700896
El. pastas (E-mail):info@vilpra.lt
Tinklalapis (Website):http://www.vilpra.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
Pagrindinė UAB "VILPRA" veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba šildymo įranga, įdėklų į kaminus ir pristatomųjų dūmtraukių gamyba, pardavimas ir montavimas. Šiuo metu mes bendradarbiaujame su 63 Europos šildymo, vandens tiekimo, šilumos apskaitos ir taupymo įrengimų gamintojais ir atstovaujame ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje jau gerai žinomoms firmoms. Klientams pageidaujant, mūsų specialistai gali įvertinti esamą šildymo – vandentiekio sistemos būklę, atlikti sąmatinius skaičiavimus, parengti projektus, sumontuoti bei priduoti katilines ar šildymo sistemas kontroliuojančioms organizacijoms. Pasibaigus parduotų prekių ar atliktų darbų garantiniam laikotarpiui, užtikriname pogarantinę sumontuotų įrengimų priežiūrą. Dar viena, šiek tiek siauresnė, bendrovės veiklos sritis - tai patalpų nuoma ir butų pardavimas. Įmonei nuosavybės teise priklausančiame pastate Vilniuje, Kalvarijų g., galima išsinuomoti patalpas biurams ar komercinei veiklai.
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Šildymo įranga (katilai, šilumos siurbliai, vandens šildytuvai, radiatoriai, konvektoriai, el. šildytuvai ir el. konvektoriai, vamzdiniai ir dekoratyviniai radiatoriai, termoreguliavimo įranga, siurbliai, plėtimosi indai, hidroforai, vamzdžiai, vamzdžių izoliacija, grindinio šildymo izoliacija, kolektoriai, kolektorinės spintelės, uždaromoji armatūra, tvirtinimo ir santechninės detalės, lanksčios jungtys, skystojo kuro talpos, antikorozinė ir apsaug. chemija)
  • Židiniai, krosnelės, pirtys (židinių ugniakurai, židinių įrankiai ir aksesuarai, pirčių įranga)
  • Dūmtraukiai (įdėklai, dvisieniai dūmtraukiai, tvirt. ir montavimo detalės)
  • Antspaudai, graviravimas, vizitinės, skaitmeninė spauda
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Projektuojame (inžinerinės sistemos dujinę dalį, inžinerinės sistemos šiluminę dalį,inžinerinės sistemos vandentiekį, inžinerinės sistemos nuotekinę)
  • Sudarome inžinerinių sistemų sąmatas
  • Montuojame (vidaus dujotiekį, vidaus šildymo sistemas, vidaus vandentiekio sistemas, vidaus nuotekinės sistemas, vandens šildytuvus, katilinių automatiką, dujines signalizacijas)
  • Teikiame serviso paslaugas (paleidimo – derinimo darbus, techninį aptarnavimą, nuolatinę priežiūrą, remontą)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
šildymo įranga, katilai, šilumos siurbliai, vandens šildytuvai, radiatoriai, konvektoriai, elektriniai šildytuvai, konvektoriai, vamzdiniai, dekoratyviniai radiatoriai, termoreguliavimo įranga, siurbliai, plėtimosi indai, hidroforai, vamzdžiai, vamzdžių izoliacija, grindinio šildymo izoliacija, kolektoriai, kolektorinės spintelės, uždaromoji armatūra, tvirtinimo ir santechninės detalės, lanksčios jungtys, skystojo kuro talpos, antikorozinė chemija, židiniai, krosnelės, pirtys, židinių ugniakurai, židinių įrankiai ir aksesuarai, pirčių įranga, dūmtraukiai, įdėklai, dvisieniai dūmtraukiai, montavimo detalės, antspaudai, graviravimas, vizitinės, skaitmeninė spauda 
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Įrankiai
Interjero detalės, sprendimai
Pirtys, baseiniai, jų įranga
Šildymas, šildymo įranga
Vandens tiekimas, įrenginiai
Židiniai, krosnys
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį