VILNIAUS ENERGIJA, UAB

Adresas (Address):Jočionių g. 13, LT- 02300, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2667269; 5) 266 74 55; 1899
Faksas (Fax):(5) 2667339; (5) 231 14 94
El. pastas (E-mail):info@dalkia.lt
Tinklalapis (Website):http//:www.vilniaus-energija.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "VILNIAUS ENERGIJA" centralizuotai aprūpina šiluma daugiau nei 195 tūkstančius butų Vilniaus mieste, o taip pat Grigiškėse, Salininkuose ir Trakų Vokėje. Tiekiame šilumą ne tik daugumai Vilniaus gyventojų, bet ir tūkstančiams sostinėje įsikūrusių privačių įmonių, organizacijų bei valdžios įstaigų. Naudojamės tarptautinės "Dalkia" grupės patirtimi . 2002 m. vasario 1 d. Vilniaus centralizuoto šildymo sistemos 15 metų laikotarpiui buvo išnuomotos "VILNIAUS ENERGIJAI", kuri priklauso didžiausiai Europoje energetikos paslaugų kompanijų grupei "Dalkia". UAB "VILNIAUS ENERGIJAI" sėkmingai perėmus pasaulinę kompanijų grupės "Dalkia" praktiką, mūsų bendrovės nuomojamas ir modernizuojamas Vilniaus miesto šilumos ūkis yra intensyviai pertvarkomas. Daugumoje sostinės namų jau įdiegėme modernius šilumos punktus, investuota daugiau nei 74 mln. litų. Viso apie 110 mln. litų kainuosiančią šilumos punktų renovaciją planuojama baigti iki 2008 metų. Aktyviai investuojame į atsinaujinančių energijos šaltinių plėtrą. Dar šiemet Vilniuje pradės veikti biokuro katilinė, kurioje bus pagaminama apie 9 proc. šilumos energijos, tiekiamos sostinės gyventojams.  
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Centralizuotas šilumos tiekimas pastatų šildymui
  • Šilumos tiekimas karšto vandens ruošimui
  • Kartą per savaitę atliekama pastato šildymo ir karšto vandens sistemų ir šilumos punkto įrenginių apžiūra (arba įrenginių darbas gali būti kontroliuojamas ir valdomas telemetrijos pagalba)
  • Šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemų namo vamzdyno atšakų ir stovų būklės tikrinimas
  • Nuolatinė šilumos punkto darbo parametrų kontrolė ir norminės šildomų patalpų oro ir į patalpas tiekiamo karšto vandens temperatūros užtikrinimas (vietoje ir/ar telemetrijos pagalba)
  • Pastato šildymo ir karšto vandens sistemos naudojamos šiluminės galios koregavimas, reguliuojant šilumos punkto įrenginius pagal namo gyventojų įgaliotinio arba namo daugumos butų (patalpų) savininkų pageidavimus, nepažeidžiant higienos normų (vietoje ir/ar telemetrijos pagalba)
  • Šilumos punkto patalpos elektros tinklų priežiūra
  • Atsiskaitomojo šilumos apskaitos prietaiso veikimo bei jo plombų kontrolė ir šilumos apskaitos prietaiso rodmenų nurašymas (vietoje ir/ar telemetrijos pagalba)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 šilumos energijos gamyba, centralizuotas šilumos tiekimas, karšto vandens ruošimas, elektros energijos gamyba, pardavimas, komunalinės paslaugos, elektros tinklų priežiūra 
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Energetika, alternatyvioji energetika
Šildymas, šildymo įranga
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį