VILDIKA prekybos salonas

Adresas (Address):P. Lukšio g. 18, LT- 08221, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2755680; (5) 2727809
Faksas (Fax):(5) 2755681
El. pastas (E-mail):info@vildika.lt
Tinklalapis (Website):http://www.vildika.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "VILDIKA" jau 12 metų sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje. Įmonė gamina įvairius biuro ir nestandartinius baldus, prekiauja užsienio partnerių gaminamais stelažais, metalinėmis spintomis, darbastaliais, seifais, baldais sveikatos apsaugos įstaigoms, gaminiais iš nerūdijančio plieno, higienos įranga ir įvairiomis kėdėmis. 2003 m. Vilniuje ir 2005 m. Klaipėdoje atidaryti UAB VILDIKA" verslo baldų salonai. Salonuose galite pamatyti ir įsigyti mūsų siūlomų gaminių. Profesionalūs konsultantai, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, padės išsirinkti tinkamą gaminį ir nemokamai atliks reikiamus projektavimo darbus. Iš kelių projektų tikrai išsirinksite tą, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes. UAB "Vildika" šiuo metu atstovauja Italijos įmonei "ANEMOS", Vokietijos įmonei "C+P Moebelsysteme", Lenkijos įmonėms "LITPOL", "MALOW", "Wandalex", "Metalkas", Olandijos įmonei "HABEKO". Pasirinkę mūsų siūlomus gaminius, Jūs nenusivilsite jų kokybe, funkcionalumu ir ilgaamžiškumu. Salono darbuotojai viską laiku pristatys, kokybiškai sumontuos, deramai atliks garantinę ir vėlesnę priežiūrą.  
 
PASLAUGOS (SERVICES)
Įmonė gamina įvairius biuro baldus, prekiauja užsienio partnerių gaminamomis kėdėmis, metalinėmis dokumentų, kartotekų, ugniai atspariomis spintomis, seifais, stelažais, persirengimo spintelėmis, suoliukais, darbastaliais, įrankių spintelėmis, gaminiais iš nerūdijančio plieno, baldais medicinos įstaigoms ir laboratorijoms.
 
FILIALAI (AFFILIATES)
Liepų g. 54, Klaipėda
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Baldai, baldų prekyba
Baldai, baldų gamyba
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį