VIDAILA, UAB

Adresas (Address):Margių g. 22, LT- 36200, PANEVĖŽYS
Telefonas(Phone):(45) 510021
Faksas (Fax):(45) 510021
Mobilus (Mobile):(659) 16 148; ( 659 ) 37 460
El. pastas (E-mail):info@vidaila.lt
Tinklalapis (Website):http://www.vidaila.lt
Regionas (Region):PANEVĖŽYS
 
APIE MUS (ABOUT US)
Firma "VIDAILA" įregistruota 1998 metais Panevėžio miesto savivaldybėje ir 2003 metais reorganizuota į UAB "VIDAILA" -  savo veiklą pradėjo kaip interjero įrengimo įmonė, t.y., įvairių lubų, grindų įrengimas, langų, durų, žaliuzių montavimas ir kiti apdailos darbai. Šiuo metu UAB "VIDAILA" dar alieka patalpų valymo darbus. UAB "VIDAILA" patirtis ir nusistovėję ryšiai su tiekėjais užtikrina: optimalius ir operatyvius problemų sprendimus; platų paslaugų pasirinkimą; kokybišką darbų atlikimą; maksimalias garantijas ir pogarantinius aptarnavimus. Mūsų pagrindinis tikslas - grįžtantis klientas! 
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Plastikiniai arba mediniai langai ir durys
  • Europinio standarto mediniai langai
  • Durys su stiklo paketais
  • Apsauginės ir spalvinės stiklų plėvelės (apsauga nuo įsilaužimo, apsauga nuo nelaimingų atsitikimų, apsauga nuo ultravioletinių spindulių, terminė patalpų apsauga)
  • PVC grindų dangos
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 PVC grindų danga, plastikiniai langai, durys, mediniai langai, durys, europinio standarto langai, stiklo paketo durys, apsauginės stiklo plėvelės, prekyba, montavimas, interjero įrengimas, patalpų valymas, kasdieninis, periodinis valymas,  kietų dangų šlifavimas, plovimas, impregnavimas, kilimų valymas, baldų cheminis valymas, vitrinų valymas, reklaminių skydų  valymas, langų valymas, žaliuzių valymas, lauko teritorijos priežiūra     
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Durys
Grindys, grindų danga
Langai
Statybos paslaugos ir remontas
Valymo įrenginiai, paslaugos
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Interjero įrengimo darbai
  • Apdailos-remonto darbai ( PVC grindų dangos įrengimas, durų, langų, įvairių žaliuzių montavimas, apsauginių plėvelių stiklams įrengimas ir t.t.) 
  • Profesionalaus valymo paslaugos (patalpų išvalymas ir priežiūra, grindų dangos atplovimas ir impregnavimas, teritorijos priežiūra ir t.t.)
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį