VĖJŲ LINIJA, UAB

Adresas (Address):Draugystės g. 19-225, LT- 51230, KAUNAS
Telefonas(Phone):(37) 706819
Faksas (Fax):(37) 706819
Mobilus (Mobile):(687) 60160
El. pastas (E-mail):info@vejulinija.lt
Tinklalapis (Website):http://www.vejulinija.lt
Regionas (Region):KAUNAS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "Vėjų linija" atestuota statybos darbų įmonė specializuojasi vėdinimo, kondicionavimo, bei šių sistemų automatizavimo srityse.UAB "Vėjų linija" atlieka visus darbus susijusius su vėdinimo ir kondicionavimo sistemomis, projektų rengimu ir derinimu su užsakovu, medžiagų komplektavimu bei tiekimu, sistemų montavimu ir programine priežiūra.
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Vėdinimas. Suprojektuosime, sukomplektuosime ir sumontuosime vėdinimo sistemas nuo paprasčiausių tiekiamo ar šalinamo oro sistemų iki modernių rekuperacinių ar regeneracinių vėdinimo sistemų, užtikrinančių iki 90% šalinamo oro šilumos grąžą tiekiamam orui.
  • Kondicionavimas. Mes galime Jums pasiūlyti įvairių gamintojų ir tipų oro kondicionierius butui, individualiam namui, biurui, viešbučiui, restoranui ir kitoms patalpoms.
  • Automatizavimas. Mes parinksime automatizacijos ir valdymo lygį pagal technologinius reikalavimus, pastato ir sistemų paskirtį bei ekonominį tikslingumą.
  • Montavimas. Nuo vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų projekto bei sumontavimo kokybės iš esmės priklauso šių sistemų techniniai parametrai bei jų veikimas. Geriausiai šį darbą patikėti profesionalams, turintiems šios srities teorinį pasirengimą ir patirtį.
  • Konsultavimas. Konsultuojame kondicionierių, rekuperatorių ir kitais vėdinimo klausimais.
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų projektavimas, komplektavimas, montavimas, automatizavimas
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį