VALDYMO AUTOMATIKA, UAB

Adresas (Address):Neries krantinė 16, LT- 48402, KAUNAS
Telefonas(Phone):(37) 363481
Faksas (Fax):(37) 260245
Mobilus (Mobile):(616) 14 315; (615) 38 828
El. pastas (E-mail):info@valdymo-automatika.lt
Tinklalapis (Website):http://www.valdymo-automatika.lt
Regionas (Region):KAUNAS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "VALDYMO AUTOMATIKA" įregistruota 2004 kovo 23d.  Įmonė dar palyginus jauna, tačiau dirbantis kolektyvas jau sugebėjo pasiekti žymių rezultatų. Įmonė specializuojasi automatikos ir elektrotechnikos srityse, diegia pramonines ir pastatų technologijas, siūlo įvairius produktus ir jų pritaikymo galimybes. UAB "VALDYMO AUTOMATIKA" ne tik atlieka montavimo darbus, bet įgyvendina sudėtingas technologijas, bei siūlo įvairiausius jų sprendimo būdus. Darbus atliekame taikant šiuolaikines ir naujausias technologijas. Dirbame visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mes siekiame maksimaliai patenkinti užsakovų pageidavimus ir tokiu būdu užtikrinti firmos tvirtas pozicijas Lietuvos rinkoje.  
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Pramonės įmonių technologinių procesų optimizavimas ir automatizavimas
  • Atliekame montavimo, serviso darbus, pasirašome ilgalaikes aptarnavimo sutartis
  • Gaminame įvairios elektrotechnikos ir automatikos paskirties įrangą (įvadines apskaitos spintas, paskirstymo spintos, automatinio rezervinio įvado (ARI) spintas, automatinių procesų valdymo spintas)
  •  Elektros instaliacijos iki 1000 V įtampos eksploatavimo darbai, bandymai ir matavimai
  • Silpnų srovių tinklų instaliavimo darbai (signalizacijos sistemų montavimas, kompiuterinių tinklų montavimas, įėjimo kontrolės ir apskaitos sistemų montavimas)
  • Vėdinimo, kondicionavimo ir rekuperacijos automatikos montavimo darbai
  • Parkavimo aikštelių automatizavimas ir transporto srautų reguliavimas (įvairių pakeliamų užtvarų ir automatinių vartų montavimas, parkavimo aikštelių automobilių apskaitos ir apmokėjimo už stovėjimą sistemų montavimas, šviesoforinės signalizacijos ir valdymo montavimas)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 technologinių procesų automatizavimas, elektrotechnikos įranga, automatikos įranga, paskirstymo spintos, automatinių procesų  valdymo spintos, parkavimo aikštelių automatizavimas, automatiniai vartai, šviesoforinės signalizacijos, elektros darbai, elektros  instaliavimas, derinimo darbai, silpnų srovių tinklų instaliavimas, signalizacijos sistemos, įėjimo kontrolė, apskaitos sistemos, kompiuteriniai tinklai, montavimas  
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Elektroninė įranga, jos priežiūra ir remontas
Elektros montavimo darbai
Elektros prietaisai, elektros įranga
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį