United Baltic Trade, UAB

Adresas (Address):Lukiškių g. 5-107, LT- 01108, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2625447
Mobilus (Mobile):(687) 58 265; (695) 11 225
El. pastas (E-mail):ubt@ubt.lt
Tinklalapis (Website):http://www.ubt.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "UNITED BALTIC TRADE"  įsteigta 2007 metais ir jau sėkmingai pradėjo veiklą prekybos srityje. Viena iš pagrindinių veiklos sričių yra prekyba natūraliu akmeniu. Pagrindinis įmonės tikslas šioje srityje - patenkinti klientų, norinčių sukurti jaukią ir šiltą aplinką namuose ir už jo ribų, poreikius. Tam tikslui pasiekti mes, kartu su mūsų užsienio partneriu "Kamelot", siūlom klientams platų asortimentą dekoratyvinių apdailos medžiagų iš natūralaus akmens SMILTAINIO, kuris tinka kaip vidaus taip ir išorės apdailai – interjerui, fasadui, grindiniui, takams, landšaftui ir t.t. Kompanijos "Kamelot" produkcija jau užsirekomendavo kaip ekskliuzivinė ir kokybiška apdailos medžiaga tarp Rytų ir Vidurio Europos šalių.  
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Išorės apdailos darbai (fasado apšiltinimas, armavimas, faktūrinis dažymas, dekoras, fasado renovavimas, akmens klijavimas)
  • Vidaus apdailos darbai (sienų lyginimas, dažymas, gipsas, laminato klojimas, amens klijavimas)Natūralaus akmens klijavimo darbai (pjaustytos plytelės, pjaustytų akmens plytelių vertikalus klojimas, nepjaustytų akmens plytelių vertikalus klojimas)
  • Grindinio plytelių klojimas (grindinio plytos, nepjaustytos plytelės)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
naturalus akmuo, smiltainis, prekyba, apdailos darbai, išorės apdaila, fasado apšiltinimas, armavimas, faktūrinis dažymas, dekoras, fasado renovavimas, vidaus apdaila, sienų lyginimas, dažymas, gipsas, laminato klojimas, akmens klijavimas, pjaustytos akmens plytelės, plytelių vertikalus klojimas, nepjaustytos akmens, grindinio plytelių klojimas, grindinio plytos, nepjaustytos grindinio plytelės 
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Akmuo, akmens gaminiai
Apdaila, apdailos medžiagos
Statybos paslaugos ir remontas
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį