URBANISTIKA, UAB

Adresas (Address):A. Goštauto g. 8, LT- 01108, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2619024
Faksas (Fax):(5) 2124459
El. pastas (E-mail):adm@urbanistika.lt
Tinklalapis (Website):http://www.urbanistika.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
Bendrovės veiklos ištakos siekia pokarinį laikotarpį, o 1972 m. buvusiame Miestų Statybos projektavimo institute (MSPI) įkuriamas specializuotas skyrius, kuris 1992 m. reorganizavus MSPI tampa firma "Urbanistika". Per praėjusį dešimtmetį bendrovės specialistų parengti teritorijų planavimo darbai, normatyviniai dokumentai, visuomeninių ir gyvenamųjų pastatų projektai atspindi pasikeitusias politines-ūkines gyvenimo sąlygas. 2001 m. užbaigtos LR teritorijos bendrasis planas - neturintis analogų subalansuotos visos šalies teritorijos plėtros dokumentas, įvertinantis ir Europoje vykstančius integracinius procesus. Leidinyje pateikta tik maža dalis parengtų ir bendrovės archyvuose saugomų darbų. Bendrovėje šiuo metu sėkmingai dirba didelę patirtį turintys architektai ir kitų sričių specialistai bei kūrybingas jaunimas. Glaudžiai bendradarbiaujame su Vilniaus, Kauno universitetų, kitų mokslo ir mokymo staigų darbuotojais. Bendrovė turinti atestatą ne tik teritorijų planavimo, bet ir visų rūšių statinių projektavimo darbams, pilnai apsirūpinusi reikalinga naujausia kompiuterine ir programine įranga.
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Kompleksinis teritorijų planavimas (respublikos, apskričių, savivaldybių, miestų ir gyvenviečių teritorijų bendrieji planai; gamtos teritorijų, turizmo ir rekreacijos, ūkinių - socialinių, susisiekimo ir inžinerinės infrastruktūros objektų ir jų sistemų plėtojimo specialieji planai; miestų ir kaimų teritorijų, žemės sklypų ir miško valdų detalieji planai)
  • Pastatų ir inžinerinių statinių projektavimas (individualių ir daugiabučių namų ir jų kvartalų; viešosios paskirties, gamybos ir ūkinės veiklos pastatų; gatvių, kelių, automobilių stovėjimo aikštelių, degalinių, garažų ir kitų statinių; vandentiekos, nuotėkų, elektros, ryšių ir kitų inžinerinių tinklų)
  • Projektų vykdymo ir techninė priežiūra
  • Architektūrinės-techninės konsultacijos
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
kompleksinis projektavimas, teritorijų planavimas, respublikos, apskričių, savivaldybių, miestų, gyvenviečių bendrieji planai, gamtos teritorijos, turizmo ir rekreacijos zonos, ūkiniai - socialiniai, susisiekimo, infrastruktūros plėtros projektai, specialieji planai, miestų ir kaimų teritorijų, žemės sklypų detalieji planai, miško valdų detalieji planai, pastatų projektavimas, individualūs, daugiabučiai namai, viešosios paskirties, gamybinės, ūkinės veiklos pastatai, gatvių, kelių, automobilių stovėjimo aikštelių, degalinių, garažų projektavimas,  inžinerinių sistemų projektavimas, vandentiekis, nuotekų sistemos, elektros, ryšio tinklai, projektų techninė priežiūra, konsultacijos architektūros klausimais, techninės konsultacijos
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Architektai
Projektavimas
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį