UNIPURAS, UAB

Adresas (Address):Draugystės g. 19, LT- 51230, KAUNAS
Telefonas(Phone):(37) 370505
Faksas (Fax):(37) 370505
Mobilus (Mobile):(698) 71 090
 
APIE MUS (ABOUT US)
 R. Kapčiūno individuali įmonė, atliekanti šaldymo įrengimų techninės izoliacijos bei pastatų apdailos skardinimo darbus, buvo įkurta Prienuose 1999 m. Šią veiklą vykdo visoje Lietuvoje ir už jos ribų . 2005 metais įmonė reorganizuota į UAB "UNIPURAS". Per šiuos sunkaus ir kruopštaus darbo metus sukaupta didžiulė darbo patirtis sumontuojant šaldymo sistemų techninę izoliaciją bei atliekant įvairius skardinimo darbus Lietuvoje ir už jos ribų. Šiandien UAB "UNIPURAS" dirba kaip subrangovas, alieka įvairius skardinimo darbus tiek pramoniniuose, tiek individualiuose objektuose, taip pat atlieka techninės izoliacijos montavimo darbus naudojant aukšto slėgio 2-jų komponentų poliuretano putų įrangą "Gusmer". Sukaupta didelė patirtis dirbant su kolegomis iš Europos, taip pat su užsakovais Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Saudo Arabijoje, Danijoje, Didžioje Britanijoje, Grenlandijoje ir kt. Bendrovė pelnė pripažinimą Lietuvos techninės izoliacijos rinkoje, taip pat skardinimo srityje. Įmonė yra įsigijusi pilną komplektą kokybiškų skardos apdirbimo staklių, kuriomis labai kokybiškai, tiksliai ir greitai pagaminami patys įvairiausi skardos ruošiniai. Šiuo metu įmonėje dirba 10 darbuotojų, tarp jų kvalifikuoti izoliacijos darbus atliekantys darbininkai, skardininkai, darbų vykdytojai. Dirbdama srityje, kur laikas ir aukšta kokybė yra labiausiai vertinami, įmonė visada siekia darbus atlikti kokybiškai ir laiku. 
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 skardos gaminiai, skardinės stogo detalės, gamyba, montavimas, skardinimas, techninė izoliacija, izoliacija poliuretano putomis, metalo apdirbimo staklės, lenkimo, kirpimo, naujos, dėvėtos, vielos lenktuvai, valcavimo  mechanizmai, valcų formos, siūlių formavimo mechanizmai,  skardos apdirbimo įranga, prekyba
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Metalo gaminiai ir konstrukcijos
Statybos paslaugos ir remontas
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Techninė izoliacija poliuretano putomis
  • Skardinimas
  • Skardinių stogo apdailos detalių gamyba, montavimas
  • Prekyba skardos apdirbimo įranga (skardiniai / poliuretaniniai vamzdžių laikikliai, stogo apdailos ruošiniai,  izoliacijos dengimo ruošiniai, kiti metalo gaminiai)
  • Prekyba metalo apdirbimo staklėmis (lenkimo, kirpimo, naujos, dėvėtos, metalinių juostų bei vielos lenktuvai, valcavimo  mechanizmai, valcų formos, siūlių formavimo mechanizmai)
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį