Transporto ir kelių tyrimo institutas, VĮ

Adresas (Address):P. d. 2082 I. Kanto g. 25, LT- 44009, KAUNAS
Telefonas(Phone):(37) 226638; (37) 205336; (37) 202540
Faksas (Fax):(37) 205619
El. pastas (E-mail):tkti@tkti.lt
Tinklalapis (Website):http://www.tkti.lt
Regionas (Region):KAUNAS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos išduotas atestatas Nr. 0474 valstybės įmonei Transporto ir kelių tyrimo institutui suteikia teisę atlikti statinio projektavimo darbus, vykdyti statinio projekto bendrąją ekspertizę, statinio bendrąją ekspertizę bei statinio statybos techninę priežiūrą. Nuo 2004m. institute sėkmingai veikia kokybės vadybos sistema, atitinkanti EN ISO 90001:2000 (LST EN ISO 9001:2001) standarto reikalavimus. Institute dirbantys Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos atestuoti specialistai turi ilgametę įvairaus inžinerinio darbo patirtį mūsų šalyje ir užsienyje. Jie periodiškai stažuojasi analogiškose vakarų Europos ir JAV mokslinio tyrimo įstaigose. Tiriamuosius ir projektavimo darbus institute vykdo Aplinkos apsaugos, Eismo inžinerijos, Informacinių sistemų, Kelių tyrimų, Saugaus eismo ir Tiltų tyrimų skyriai. Ūkinei veiklai vykdyti yra suformuotas Valstybės turto ir paslaugų skyrius. Institute rengiami regionų kelių įmonių darbuotojų kvalifikacijos kėlimo seminarai ir mokymai, nuolatos palaikomi ryšiai su giminingomis užsienio organizacijomis. Institute veikia technikos biblioteka. Transporto ir kelių tyrimo institutas yra gerai žinoma institucija Lietuvoje ir užsienyje. 2004 m. Transporto ir kelių tyrimo institutas tapo Europos nacionalinių kelių tyrimo laboratorijų (FEHRL) asociacijos nariu.
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
kelių ir eismo tyrimai, kelių tinklo plėtra, dangų stiprumo tyrimai, tiltų projektavimas, tiltų bandymai, aplinkos apsaugos projektai, kelio poveikio aplinkai vertinimas, kompiuterinių sistemų kūrimas, transporto srauto analizė, maršruto parinkimo sistema, kelių dangų valdymo sistema, mokymai, konsultacijos kelių specialistams   
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Aplinkos apsauga, tvarkymas
Kelių tiesimas ir priežiūra
Projektavimas
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  
  • Kelių ir eismo tyrimai (automobilių kelių tyrimai, dangų stiprumo tyrimai, dangų kokybės vertinimas, kelių inventorizacija, eismo intensyvumo apskaita, transporto priemonių, važiuojančių keliu, svėrimas, saugaus eismo užtikrinimo klausimai)
  • Tiltų tyrimai ir projektavimas (tiltų stebėsena, apžiūros ir bandymai, tiltų remontų ekonominiai pagrindimai, tiltų ir kelių priežiūros normatyvinės dokumentacijos rengimas, tiltų projektavimas)
  • Kelių tinklo plėtros ir investicijų planavimas (kelių tinklo plėtros ir investicijų planavimas, ypatingų statinių projektų galimybių studijos, investiciniai projektai, automobilių transporto srautų modeliavimas ir prognozės, automobilių kelių ir jų infrastruktūros priežiūros ir plėtros programos)
  • Aplinkos apsaugos projektai ir stebėsena (kelio poveikio aplinkai vertinimas, transporto keliamo triukšmo, oro bei vandens taršos)
  • Kompiuterinių sistemų kūrimas ir priežiūra (informacinių sistemų kūrimas, vystymas ir priežiūra, duomenų kaupimo ir kontrolės metodų ir priemonių vystymas, geografinių informacinių sistemų kūrimas, automobilių transporto srautų analizės ir maršrutų parinkimo sistemų kūrimas, automobilių kelių dangų valdymo sistemos kūrimas ir tobulinimas, kitų taikomųjų programų kūrimas pagal užsakovų poreikius)
  • Mokymai ir bibliotekos paslaugos transporto ir kelių specialistams
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį