TERMIJA, UAB

Adresas (Address):Raudondvario pl. 141, LT- 47192, KAUNAS
Telefonas(Phone):(37) 361423
Faksas (Fax):(37) 361423
Mobilus (Mobile):(686) 37 334; (612) 54 938
El. pastas (E-mail):rimantas@termija.lt
Tinklalapis (Website):http://www.termija.lt
Regionas (Region):KAUNAS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "TERMIJA" tai elektros montavimo ir apdailos darbų firma, kurioje dirba profesionalūs ir ilgametę darbo patirtį turintys darbininkai bei vadovai. Įmonė įkurta 2005 m. Kaune, sparčiai vystėsi ir netruko įsitvirtinti šioje rinkoje. Įmonės plėtra nesustoja ir dabar. Jau įgyvendinti ir šiuo metu vykdomi stambūs daugiabučių kvartalų elektros tinklų montavimo projektai. Įmonės darbo principai ir sukaupta patirtis leidžia bendrovei laiku ir kokybiškai įvykdyti visus įsipareigojimus užsakovams, sėkmingai plėsti savo veiklą ir pelnyti klientų bei partnerių pasitikėjimą. UAB "TERMIJA" specialistai visuomet pasiruošę suteikti išsamesnės informacijos apie bendrovės teikiamas paslaugas bei apsvarstyti visus pasiūlymus dėl galimo bendradarbiavimo Lietuvos Respublikoje ir už jos ribų. Bendrovė atestuota Aplinkos ministerijoje (kvalifikacinis Atestatas Nr.4281), turi Valstybinės energetikos inspekcijos Atestatus Nr. E-0993, Nr. T-0508, Nr. SND-0272, Nr. GD-0160. 
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Elektros darbai (vidaus elektros tinklų montavimas; elektriniai matavimai; žaibosaugos ir apsaugos nuo viršįtampių įrengimas; pasikalbėjimo įrangos montavimas; apsaugos ir gaisro signalizacijos montavimas;  kompiuterinių tinklų ir telekomunikacinių sistemų montavimas)
  • Automatikos darbai (gamybinių procesų automatizavimas; vėdinimo sistemų automatizavimas; katilinių, šildymo sistemų automatizavimas, derinimas, techninė priežiūra)
  • Silpnų srovių tinklai, vaizdo stebėjimo sistemos
  • Apdailos darbai (tinkavimas, gipso/kartono pertvarų ir lubų montavimas, plytelių klojimas, sienų ir lubų glaistymas, dažymas, tapetavimas, grindų klojimas)
  • Drėgmės surinktuvo nuoma
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
elektros instaliacija, automatikos darbai, katilinių automatizavimas, vėdinimo, šildymo sistemų automatizavimas, derinimas, silpnų srovių tinklai, kompiuteriniai tinklai, ryšio tinklai, montavimas, elektriniai matavimai,  žaibosauga,  apsauga nuo viršįtampių, apsaugos sistemos, vaizdo stebėjimo sistemos, apdailos darbai, tinkavimas, gipso kartono pertvarų montavimas, lubų montavimas, plytelių klojimas, glaistymas, dažymas, tapetavimas, grindų klojimas, drėgmės surinktuvo nuoma
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Apdaila, apdailos medžiagos
Apsauga, apsaugos sistemos, signalizacijos
Elektros montavimo darbai
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį