TAURAKELIS, UAB

Adresas (Address):Švyturio g. 5, LT- 5900, TAURAGĖ
Telefonas(Phone):(446) 61256; (446) 61381
Faksas (Fax):(446) 61256
Mobilus (Mobile):(682) 23712
El. pastas (E-mail):taurakelis@taurakelis.lt
Tinklalapis (Website):http://www.tauakelis.lt
Regionas (Region):TAURAGĖ
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "TAURAKELIS" įregistruota 2000m. kovo 15d. Savo ūkinę veiklą pradėjo 2000m. balandžio 3d. Nuo įmonės įkūrimo pradžios jai vadovauja direktorius Gediminas Dragūnas. Bendrovėje dirba apie 90 darbuotojų, tarp kurių nemažai inžinierių ir aukštos kvalifikacijos atestuotų specialistų. Pagrindinė įmonės veikla – kelių tiesimas ir remontas, asfaltbetonio gamyba. Įmonės veiklos tikslas yra patikimai, efektyviai, saugiai aplinkai ir žmonėms gaminti bitumo gaminius, atlikti kelių tiesimo objektų statybą ir remontą. Taip pat vykdyti bet kurią kitą įstatymu neuždraustą komercinę – ūkinę veiklą bei iš jos gauti pelną. Turėdami sukomplektuotą asfaltbetonio bazę bei reikalingą techniką, UAB "TAURAKELIS" yra viena iš pagrindinių kelių tiesimo ir remonto darbų vykdytojų Tauragės, Jurbarko, Šilalės rajonuose.  
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Automobilių transporto paslaugos
Kelių tiesimas ir priežiūra
Statybinės medžiagos
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Kelių, ir gatvių tiesimas, remontas (valstybinės reikšmės keliai, magistraliniai, krašto, rajoniniai, vietinės reikšmės keliai, miestų magistralinės gatvės ir sankryžos)
  • Asfaltavimo darbai
  • Asfaltbetonio mišinių gamyba
  • Mechanizmų ir įrengimų nuoma (asfaltbetonio klotuvas, vibrovolai, ekskavatoriai, traktoriai, autogreideriai, buldozeriai, kelio freza W500, mažoji mechanizacija)
  • Įvairių krovinių pervežimas ir nuoma (savivarčių nuoma ir krovinių pervežimas)
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį