SVIP, UAB

Adresas (Address):R. Jankausko g. 6D, LT- 04310, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2451957
Faksas (Fax):(5) 2451957
Mobilus (Mobile):(610) 00 612; (687) 22 445
El. pastas (E-mail):info@svip.lt
Tinklalapis (Website):http://www.svip.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "SVIP" įkurta 2004m. liepos 22d. Įmonės veikla- bendrieji statybos darbai, naujų technologijų diegimas.  Mūsų veiklos pagrindas -  profesionalumas bei kokybė, kurią užtikriname sutartu laiku bei kvalifikuotai atlikdami statybos darbus, tislas - ilgalaikis bendradarbiavimas su klienta, partneriais ir atliekamų darbų kokybės užtikrinimas. Pagrindinė UAB "SVIP" veikla vystoma gyvenamųjų namų ir visuomeninės paskirties pastatų statyboje. Pažangių statybos verslo naujovių taikymas ir nuolatinis  darbuotojų tobulėjimas užtikrina UAB "SVIP" darbo kokybę ir pajėgumus, vykdant net ir didžiausios apimties projektus. Komandoje dirba aukštą kvalifikaciją ir darbo patirtį turintys specialistai, kurie yra dalyvavę statant ir vystant didelės apimties projektus. Sąžinngai vykdydami įsipareigojimus ir plėtodami ilgalaikį bendradarbiavimą su kitomis kompanijomis, ieškome palankiausių verslo sprendimų. 
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Statybų valdymas ir priežiūra (projektavimo valdymas, statybų valdymas, statinių statybos techninė priežiūra, sąmatų sudarymas)
  • Bendrieji statybos darbai (gipso blokelių mūras, vidinės atitvaros pastatuose, mūro darbai naudojant: akyto betono blokelius, molio,apdailos, silikatines apdailos plyteles ir blokelius)
  • Apdailos darbai (gipso kartono pertvarų montavimas, pakabinamų lubų montavimas, grindų įrengimas)
  • Naujos technologijos ( šildymo sistemos, naudojant energo plėvelę "POWER FILM")
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 statyba, gyvenamieji namai,  visuomenini pastatai, naujos technologijos, šildymo sistemos, energo plėvelė
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Apdaila, apdailos medžiagos
Statybos firmos
Statybos paslaugos ir remontas
Šildymas, šildymo įranga
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį