STROPA, UAB

Adresas (Address):Žemaitės g. 17-3, LT- 87133, TELŠIAI
Telefonas(Phone):(444) 60222
Faksas (Fax):(444) 60224
Mobilus (Mobile):(614) 83 848; (687) 72 252; ( 682) 35 425
El. pastas (E-mail):stropa@stropa.lt
Tinklalapis (Website):http://www.stropa.lt
Regionas (Region):TELŠIAI
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "STROPA" įkurta 1992m. Šiuo metu bendrovė yra viena iš stabilių statybinių organizacijų Telšiuose.Bendrovėje dirba apie 110 didelę profesinę patirtį turinčių darbuotojų. Bendrovės darbininkams vadovauja aukštąjį techninį ir ekonominį išsilavinimą turintis inžinerinis techninis personalas. Bendrovė įsisavinusi šiuolaikines statybos darbų technologijas, yra įdiegusi atitinkančią šių dienų reikalavimus verslo ir veiklos administravimo sistemą. Bendrovė turi gamybinę bazę bei transporto ir mechanizmų ūkį. Šiuo metu Bendrovė kompleksiškai kompiuterizuota. Pastoviai tobulinamas programinis aprūpinimas. Bendrovei talkina nuolatiniai kruopščiai atrinkti partneriai specialiesiems ir aukščiausios kokybės statybos darbams atlikti. Mūsų kolektyvas sparčiai įsisavina naujoves, dalyvauja konkursuose ir seminaruose, pristatančiuose naujas medžiagas, technologijas bei mechanizmus. Vertinant turimus UAB "STROPA" pajėgumus, jos patirtį bei sėkmingą vystimąsi, galima drąsiai teigti, jog šiuo metu įmonė pajėgi vykdyti bet kokios apimties projektus tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų bei tenkinti reikliausių užsakovų poreikius. Nuo 2006 metų UAB "STROPA" dirba pagal ISO 9000 ir ISO 14000 kokybės vadybos ir aplinkosaugos vadybos standartus. 2005 ir 2006 metais UAB "STROPA" buvo pripažinta kaip viena iš sparčiausiai besivystančių įmonių lietuvoje ir suteiktas "Gazelės" vardas.  
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Gyvenamosios paskirties pastatų statyba
  • Komercinės paskirties pastatų statyba
  • Pramoninių pastatų statyba
  • Pastatų renovavimas, restauravimas
  • Mūro darbai
  • Įvairių tipų stogų įrengimas ir rekonstrukcija
  • Vidaus ir išorės apdaila
  • Pastatų apšiltinimas, įpurskiant į oro tarpą termoputas MIPORA
  • Spraustinių polių įrengimas
  • Statybos technikos nuoma (kranas Coles 13t galios, ekkskavatorius Kramer, krautuvas GEHLmax, autobokštelis ZiL, buldozeris DT75, betono maišyklė Mercedes-benz, betono maišyklė Renault, fiskaras Scania, savivartis MAN, vilkikas Scania 500Ag, puspriekabė birioms medžiagoms, puspriekabė sunkiajam transportui, traktorius T-150, priekaba cisterna, vibroplokštės Dynapac, benzininis vandens siurblys)  
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Statybos firmos
Statybos mašinos ir įrenginiai
Statybos paslaugos ir remontas
Šiltinimas ir renovacija
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį