STRIELČIŲ LENTPJŪVĖ, UAB

Adresas (Address):STRIELČIŲ K., LT- 59104, AŠMINTOS SEN., PRIENŲ R.
Telefonas(Phone):(319) 60420
Faksas (Fax):(319) 60420
Mobilus (Mobile):(698) 46 063
El. pastas (E-mail):darinis1@gmail.com
Tinklalapis (Website):http://www.woodbriquettes.com
Regionas (Region):PRIENŲ R.
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "STRIELČIŲ LENTPJŪVĖ" (buvusi AB "A. Kavaliausko lentpjūvė") buvo įkurta 1994 m. Įmonė įregistruota Prienų rajono savivaldybėje. Įmonės pagrindinė veikla yra medžio apdirbimas - tai įvairių matmenų statybinė mediena, obliuota mediena, beveik visa lauko bei vidaus apdaila, skiedros stogui, tiesmetrinių medienos dirbinių gamyba: grindjuostės, durų apvadai, gultai pirtims, apdailos kampai, grindų bei terasinės lentos, lauko, vidaus ir pirties dailylentės. Taip pat medienos džiovinimas. Įmonė gamina ekologišką kurą – medžio pjuvenų briketus. Nuo pirmųjų veiklos dienų darbas įmonėje organizuojamas atsižvelgiant į nuolat kintančią Lietuvos ir užsienio rinką, kiekvienais metais didinama gamyba ir plečiamas pagamintos produkcijos asortimentas. Mūsų sėkmingos veiklos priežastys - tai maksimali atsakomybė už savo darbus, garantuota produkcijos kokybė ir išskirtinis požiūris į kiekvieną partnerį ir klientą. Mūsų 60-ties žmonių kolektyvas palyginus jaunas, tačiau jame dirba patyrę ir savo darbą gerai žinantys darbuotojai. Pardavimo rinkos: savo produkciją realizuojame Lietuvoje išskyrus pjuvenų briketus didžiają ju dalį eksportuodami į Daniją, Vokietija Mes sėkmingai bendradarbiaujam su Lietuvos dideliais prekybos centrais ir stambiomis imonėmis. Mūsų bendrovė brangina savo gerą vardą, rūpestingai vykdo įsipareigojimus, todėl mes - patikimas Jūsų partneris.  
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 medienos apdirbimas, džiovinimas, statybinė mediena, obliuota mediena,  skiedros stogui, tiesmetriniai medienos gaminiai, grindjuostės, durų apvadai, gultai pirtims, apdailos kampai, grindų lentos, terasinės lentos, lauko, vidaus dailylentės, lentos pirtims, ekologiškas kuras, medžio pjuvenų briketus  
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Mediena ir jos apdorojimas
Medienos gaminiai
Statybinės medžiagos
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Medienos apdirbimas
  • Medienos gaminiai 
  • Statybinė mediena
  • Medžio pjuvenų briketai
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.



Pamiršau slaptažodį