SPECIALUS MONTAŽAS - NTP , UAB

Adresas (Address):Jaunystės g. 21, LT- 31230, VISAGINAS
Telefonas(Phone):(386) 60076; (386) 70522; (386) 70523
Faksas (Fax):(386) 31388
El. pastas (E-mail):info@montazas.lt
Tinklalapis (Website):http://www.montazas.lt
Regionas (Region):VISAGINAS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "SPECIALUS MONTAŽAS - NTP"- šiuolaikinė, dinamiškai besivystanti, privati komercinė bendrovė, įkurta 2003 metų lapkričio mėnesį ir tuomet vadinosi UAB "Specialus montažas". Nuo 2008 metų sausio mėnesio, po reorganizavimo jungimo būdu su UAB "Naujų technologijų projektavimas", bendrovė vykdo savo veiklą nauju pavadinimu - UAB "SPECIALUS MONTAŽAS - NTP". Savo klientams mes galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus, pradedant nuo techninės ir darbinės dokumentacijos paruošimo, projektavimo, specialiosios įrangos gamybos, tiekimo, montavimo, paleidimo-derinimo darbų, teorinio ir gamybinio personalo apmokymo ir baigiant techniniu aptarnavimu. UAB "SPECIALUS MONTAŽAS - NTP"- yra oficialus atstovas eilės Rusijos, Ukrainos, Estijos, Vokietijos, Švedijos, Prancūzijos, Čekijos, Lenkijos, Japonijos ir Kinijos įmonių Lietuvoje ir Pabaltijo valstybėse. Aukštą atliekamų paslaugų kokybę užtikrina bendrovėje įdiegta kokybės valdymo sistema, atitinkanti tarptautinio standarto ISO 9001: 2000 / LST EN ISO 9001: 2001 reikalavimus. Per savo gyvavimo laikotarpį bendrovė įgyvendino eilę stambių ir unikalių pramoninės ir specialios paskirties projektų. Tarp mūsų klientų yra tokios įmonės, kaip VĮ "Ignalinos Atominė Elektrinė", AB "Lietuvos elektrinė", AB "Lietuvos energija", UAB "Vilniaus energija", AB "Panevežio energija", AB "Lietuvos geležinkeliai", AB "Mažeikių nafta", AB "Achema" ir daugelis kitų. Sėkmingai pasirinkta ir kryptingai įgyvendinama įmonės strategija, investicijos į paslaugų kokybės gerinimą ir rinkodarą, lanksti kainų sistema, kvalifikuoti specialistai bei patikimi partneriai užtikrina stabilų įmonės augimą ir produkcijos tiekimą. 
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Vamzdžių produkcija (naudojama naftos dujų komplekse, chemijos ir naftos chemijos pramonėje, energetikoje ir mašinų gamyboje, statyboje ir komunaliniame ūkyje)
  • Vamzdynų armatūra (pleištines sklendes, ventilius, rutulinius čiaupus, atbulinius, apsauginius ir reguliuojamuosius vožtuvus, "peteliškės" tipo sklendės su dvigubų ir trigubų ekscentricitetų ir kt.)
  • Geležinkelio detalės (guminiai, plastikiniai, metaliniai įvairių formų ir išmatavimų tarpikliai, pabėgiai, bėgiai, antdėklai, varžtai ir t.t.)
  • Prevencinės apsaugos nuo gaisrų bei sprogimų priemonės
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
pramoninė įranga, technologinių procesų projektavimas,  technologinės įrangos gamyba, technologinės įrangos montavimas, techninis aptarnavimas, vamzdynai, vamzdynų armatūra, pleištinės sklendės, ventiliai, rutuliniai čiaupai, vožtuvai, geležinkelio detalės, tarpikliai, pabėgiai, bėgiai, varžtai, prevencinės priemonės nuo gaisro  
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Energetika, alternatyvioji energetika
Metalai
Metalo gaminiai ir konstrukcijos
Projektavimas
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Technologinių procesų ir technologinės įrangos skirtos pramoniniams ir energetiniams objektams projektavimas
  • Pramoninės įrangos tiekimas ir su ja susijusių paslaugų valdymas
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį