SINTAGMA TECHNIKA, UAB

Adresas (Address):Kalvarijų g. 125, LT- 08221, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2102400; (5) 2102434; (5) 2102440;
Faksas (Fax):(5) 2102449; (5) 2102401
El. pastas (E-mail):info@sintagmatechnika.lt
Tinklalapis (Website):http://www.sintagmatechnika.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "SINTAGMA TECHNIKA" yra viena iš pirmaujančių didmeninės ir mažmeninės prekybos apskaitos technologijų įmonių. UAB "SINTAGMA TECHNIKA" veikia nuo 1991 m. Šiandien  užima daugiau negu 30% Lietuvos elektroninių kasos aparatų (EKA) ir kompiuterinių prekybos vietų (POS) sistemų rinkos. Bendrovė veikia tiesiogiai, taip pat visuose Lietuvos rajonuose per įgaliotus atstovus. "SINTAGMA TECHNIKA" ženkliai išplėtė savo veiklą siūlydama mobilios kompiuterinės įrangos integravimą prekybos ir sandėlio apskaitos bei gamybos valdymo procesams automatizuoti. "SINTAGMA TECHNIKA" įgyvendino nemažai įdomių pirkėjo lojalumo bei apskaitos automatizavimo projektų, susijusių su mažmeninės prekybos skatinimu ir pirkėjų lojalumo didinimu, transporto bilietų pardavimu ir apskaita, kasos informacijos ir duomenų perdavimu, įvairių mokesčių surinkimu ir apskaita bei modulinės ir integruotos POS sistemos, programinės apskaitos įrangos diegimu. 
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 prekybos sistemos, kasos aparatas, elektroninis kasos aparatas, svarstyklės, duomenų kaupiklis, spausdintuvas, etikečių spausdintuvas, brūkšninių kodų skeneris, programinė įranga, konferencijų įranga, garso ir vaizdo sistemos, pranešimų sistemos, konferencijų įrangos nuoma, projektoriai, ekranai
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Konferencijos, konferencijų organizavimas ir įranga
Kompiuterių programinė įranga
Prekybos įranga
Projektavimas
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Kasos ir prekybos sistemos (kuriame, diegiame ir prižiūrime daugiafunkcines prekybos vietų sistemas ir susietą programinę įrangą)
  • Konferencijų sistemos (projektuojame, diegiame ir prižiūrime konferencijų, viešųjų pranešimų, garso ir vaizdo sistemas)
  • Prekybos įrangos  ir konferencijų įrangos pardavimas
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį