SENOVĖ, UAB

Adresas (Address):Sodų g. 6, LT- 03211, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2629617; (5) 2629791
Faksas (Fax):(5) 2615012
Mobilus (Mobile):(685) 63 585
El. pastas (E-mail):info@senove.lt
Tinklalapis (Website):http://www.senove.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
Statybos ir remonto UAB "SENOVĖ", pradėjusi savo veiklą dar 1945 m., buvo bene pirmoji statybos organizacija Vilniuje, pradėjusi atstatyti karo audrų nuniokotus senamiesčio pastatus. Tada ji vadinosi Vilniaus miesto statybos ir remonto kontora, dar po 20 metų – IV statybos remonto valdyba. Prasidėjus Atgimimui, 1989 m. buvo pakrikštyta "Senovės" vardu. UAB "SENOVĖ" įregistruota 1991 m. kovo mėn. 14 d. Vilniaus miesto savivaldybėje. Įmonė atestuota atlikti statinio dalies projektavimo, bendruosius ir specialiuosius statybos darbus, vykdyti statinio statybos techninę priežiūrą. 2002 m. UAB "SENOVĖS" kolektyvas buvo pripažintas tarptautiniu mastu ir pelnė LST EN ISO 9001:2001 sertifikatą. Pastaraisiais metais įmonė bendradarbiauja su Lietuvos bei užsienio šalių ambasadomis. Mūsų specialistų paslaugomis jau pasinaudojo Švedijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Danijos, Olandijos ir JAV ambasados. Šiuo metu įmonės darbuotojai padeda įsikurti Lietuvos ambasados darbuotojams Paryžiuje. Praeitais metais buvo įgyvendintas ir vienas didžiausių pastarojo laikotarpio projektų – "Vingio" kino centro statyba. Taip pat "SENOVEI" buvo patikėta "Lido" restoranų tinklo statybos ir apdailos darbai visoje Lietuvoje. Naujausias "Pronto" restoranas – naujame prekybos centre "Europa". Šiuo metu įmonėje darbus vykdo apie 200 aukštos kvalifikacijos specialistų bei darbininkų, kurie puikiai išmano savo darbą, nuolatos tobulėja, kad būtų užtikrinta atliekamų darbų ir suteikiamų paslaugų kokybė. Gamybinėje veikloje įmonė naudoja pažangias technologijas, darbus vykdo šiuolaikine technika, kurios asortimentas yra nuolatos plečiamas ar atnaujinamas. 
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Statybos rangos paslaugos (statinio dalies projektavimas, bendrieji ir specialieji statybos darbai,  remontas, rekonstravimas, apdaila, pastatų ir išorės vandentiekio, nuotekų šalinimo, šilumos ir karšto vandens gamybos (katilinės su katilais iki 110° temperatūros) bei tiekimo (vamzdynai iki 110° temperatūros), šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, elektrotechnikos (elektros energijos perdavimo linijų, skirstyklų ir pastočių įrenginiai iki 10 kV įtampos, specialieji elektros įrenginiai iki 1000 V įtampos), nekilnojamųjų kultūros paveldo vertybių tvarkymo statybos darbai, statybos techninė priežiūra, projektavimo paslaugos)
  • Medicininių atliekų deginimas ir tvarkymas (Infekuotos (mikroorganizmų kultūros, kraujas, organizmo paslaptys ir kt.); Kūno dalys ir organai; Aštrūs daiktai (švirkštai su adatomis, adatos, skalpeliai, mėgintuvėliai ir kitos stiklo duženos); Naudoti vienkartiniai gaminiai (plastikiniai švirkštai, kateteriai, vamzdeliai, drenai, pirštinės, popierinė slaugos atliekos ir kt.); Netinkami vartoti vaistai (pasibaigęs tinkamumo laikas, nekokybiški, surinkti iš gyventojų); Atliekos su gyvsidabriu: Fotochemikalų atliekos; Organiniai tirpikliai) 
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
atliekų tvarkymas, pavojingų atliekų tvarkymas, medicininių atliekų tvarkymas, bendrieji statybos darbai, ranga, apdaila, vandentiekio įrengimas, nuotekų šalinimo sistemos, vandens, garo katilai, katilinės, vamzdynai, įrengimas, šildymo, oro kondicionavimo sistemų įrengimas, elektros energijos perdavimo linijų, skirstyklų, pastočių įrenginiai, kultūros paveldo vertybių tvarkymas, statybų techninė priežiūra, projektavimo paslaugos  
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Aplinkos apsauga, tvarkymas
Projektavimas
Statybos firmos
Statybos paslaugos ir remontas
Šildymas, šildymo įranga
Vandens tiekimas, įrenginiai
Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį