RA STUDIJA, UAB

Adresas (Address):Pramonės pr. 16E, LT- 51187, KAUNAS
Telefonas(Phone):(37) 759228
El. pastas (E-mail):info@rastudija.com
Tinklalapis (Website):http://www.rastudija.com
Regionas (Region):KAUNAS
 
APIE MUS (ABOUT US)
Rimo Adomaičio architektų studija UAB "RA STUDIJA" yra viena didžiausių architektų studijų Lietuvoje. Tai jauna, dinamiška ir perspektyvi, turinti aukštos kvalifikacijos specialistus, įmonė. Puikus apmokymų lygis, geros savos srities žinios ir didelė komandinio darbo patirtis leidžia komandos nariams pačias sudėtingiausias užduotis spręsti greitai ir efektyviai. Mūsų įmonė šiuo metu turi plačiausią užsakymų spektrą. Projektuojami įvairios apimties ir paskirties objektai: konferencijų centrai, viešbučiai, biurų pastatai, komerciniai centrai ir gyvenamieji namai visoje šalyje.  
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Architektūrinis dizainas (Mūsų įmonė siūlo dizaino sprendimus, architektūrines koncepcijas ir projektus, autorinę priežiūrą. Mes siūlome Jums visą paslaugų spektrą: nuo idėjos iki autorinės priežiūros objekto realizacijos metu)
  • Vizualizacijos (Mes Jums sukursime bet kokią 3D erdvę: nuo interjero detalių iki architektūrinių kompleksų. Galime pavaizduoti objektus iš bet kokio Jums reikalingo atstumo ir perspektyvos, natūralioje aplinkoje, su natūraliu ar dirbtinu apšvietimu, pritaikyti aplinkos dizaino sprendimus, stengdamiesi, kad objektas atrodytų kuo natūraliau)
  • Maketavimas (Architektūriniai maketai turi savo ypatingą technologiją ir privalomus aukštos kokybės reikalavimus. Naudodami pačias naujausias medžiagas ir technologijas, galime pagaminti maketus nuo 1:2000 iki 1:50 mastelio)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
architektai, projektavimas, gyvenamieji namai, visuomeniniai pastatai, interjero projektai, architektūrinis dizainas, vizualizacijos, architektūriniai maketai 
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Architektai
Projektavimas
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį