PROLINE NORDOSTAS, Lietuvos ir Vokietijos įmonė, UAB

Adresas (Address):Raudondvario pl. 107, LT- 47186, KAUNAS
Telefonas(Phone):(37) 407522
Faksas (Fax):(37) 407522
Mobilus (Mobile):(698) 21 108; (670) 20 021
El. pastas (E-mail):info@proline.lt
Tinklalapis (Website):http://www.proline.lt
Regionas (Region):KAUNAS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 Lietuvos ir Vokietijos UAB "PROLINE NORDOSTAS" jau daugiau kaip trylika metų dirba pramogų ir šou versle. Esame Italų kompanijos SGM Technology oficialusis distributorius. Buvome pirmoji tuo metu įmonė Lietuvoje, kuri specializavosi profesionalioje apšvietimo ir įgarsinimo srityje, šiuo metu jau turinti nemažą darbo patirtį ir yra dirbusi su visiems gerai žinomomis Lietuvoje šou verslo įmonėmis. Esame aprūpinę ne vieną naktinį klubą, teatrą, koncertų salę visa reikiama technine įgarsinimo, apšvietimo, vaizdo ir specialiųjų efektų įranga. Mūsų įranga naudojasi tokie didieji pramogų centrai, kaip: "FORUM PALACE", "FASHION TV CLUB", "MAMBO CLUB", "ULTRA" - Vilniuje, "OAZĖ", Naujasis "EXIT" – Kaune, "ALTERNATIVE ZONE" - Kėdainiuose. Rengiant savo renginius, mūsų įranga naudojasi Lietuvos koncertinės aparatūros nuomos lyderė firma "COMBO", Jogailos Morkūno agentūra "PIRMOJI KAVA" ir daugybė kitų garsių įmonių. Mes Jums siūlome įsigyti visą APŠVIETIMO, GARSO, VAIZDO, SPECIALIŲJŲ EFEKTŲ techniką. Suteiksime garantiją, pritaikysime nuolaidas. Mūsų tikslas - padėti PIRKĖJUI aiškiau suprasti tobulėjantį šou technikos pasaulį ir surasti geriausią prekės, kokybės ir kainos santykį.  
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Vaizdo technika (plazminiai monitoriai/ televizoriai, su PC Rack ar be (komplektuojamas PC); autodiagnostiniai - IDTV, MHP, DTT, multimedijos panelės su Windows; video sienos ir visi reikalingi ir tinkantys priedai prie jų: konsolės kabinimui prie sienos ar lubų, stovai fiksuoti ar judantys, nustatomi, stelažai ir t.t.)
  • Apšvietimo technika (šviesos efektai; šviesos efektų komplektai; PAR prožektoriai ir jų priedai; stroboskopai ir jų priedai; UV šviestuvai ir lempos; veidrodiniai gaubliai ir jų priedai; programuojami intelektualaus apšvietimo prožektoriai, skaneriai; dimeriai (galios blokai); spalvų keitikliai; lazeriai; LED šviesos diodų technologija; dekoratyvinis apšvietimas; išorinis spalvotas pastatų apšvietimas; lempos; valdymo pultai; jungiklių panelės; stovai, priedai, aksesuarai; aliumininės santvaros; lauko apšvietimo prožektoriai su instaliuotu garsiakalbiu ir kt.)
  • Garso technika (garso kolonėlės; stiprintuvai; garsiakalbiai; mikšeriniai pultai; ausinės; mikrofonai; 100 V įgarsinimo technika; megafonai; dėžės; stovai; garsiakalbių aksesuarai; DJ įranga ir kt.)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 renginių techninis aptarnavimas, renginių įgarsinimas, apšvietimas, šviesos efektai, dekoratyvinis apšvietimas, garso technika, garso kolonėlės, stiprintuvai, garsiakalbiai, įgarsinimo technika, vaizdo technika, specialieji efektai, įrengimas
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Koncertų ir renginių organizavimas, garsinimas, techninės paslaugos
Garso įranga, garso aparatūra, įrašų studijos
Apšvietimas, apšvietimo sistemos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį