NEOSTA, UAB

Adresas (Address):Šaldytuvų g. 41A, LT- 45126, KAUNAS
Telefonas(Phone):(37) 342021
Faksas (Fax):(37) 342021
Mobilus (Mobile):(698) 09 947
El. pastas (E-mail):info@minleks.com
Tinklalapis (Website):http://minleks.com
Regionas (Region):KAUNAS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "NEOSTA" - lietuviškų, ekologiškai švarių dažų ir gruntų gamintoja. Dažai skirti vidaus ir išorės darbams. Spalviname pagal NCS, RAL, MoniColor spalvininkus. UAB "NEOSTA" šiuo metu gamina septynių pagrindinių modifikacijų "MINLEKS" dažus SIMPLA, PRIMA, PRIMA TOP, PRIMA plius, PRIMA forma, FASADA, FASADA plius, FASADA forma, STABILA ir specialius akrilinius penetracinius gruntus PENETRA, EKSTERA, UNIKA. Gruntas skirtas beasbestiniams ir asbocementiniams lakštams (šiferiui) ir medienai apsaugoti nuo pelėsių puvimo ir kerpių, o taip pat senų trupančių tinkuotų paviršių sutvirtinimui. "MINLEKS" sistemos gruntai sumažina dažų sąnaudas bei pagerina dažų sukibimą su dažomu paviršiumi.  
 
PASLAUGOS (SERVICES)
 
  • Dažai (MINLEKS SIMPLA, MINLEKS PRIMA, MINLEKS PRIMA TOP, MINLEKS PRIMA - PLIUS, MINLEKS PRIMA - FORMA, MINLEKS FASADA, MINLEKS FASADA - PLIUS, MINLEKS STABILA, MINLEKS FASADA - FORMA)
  • Gruntai (MINLEKS PENETRA, MINLEKS EKSTERA, MINLEKS UNIKA)
  • Lakas
  • Klijai
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 dažai, statybiniai dažai, gruntai, lakas, klijai, MINLEKS
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Dažai
Statybinės medžiagos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį