MILESIJA, UAB

Adresas (Address):Savanorių pr. 180, LT- 03154, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2321922
Faksas (Fax):(5) 2323041
El. pastas (E-mail):milesija@2GG.lt
Tinklalapis (Website):http://www.milesija.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "MILESIJA"  - tai Europoje pirmaujančiai dažų įmonių grupei JVM group priklausanti įmonė, medienos dažų bei lakų prekybos lyderė Lietuvoje, savo klientams teikianti ir dažymo įrangą, bei padedanti įdiegti moderniausias dažymo technologijas, siūlo platų asortimentą medžiagų, kurias galima sugrupuoti į keletą grupių:
  • Skiediklinės medžiagos – tai vienkomponentiniai ar kombinuoti dvikomponentiniai nitroceliulioziniai dažai ir lakas, gruntai ir baigiamosios dangos. Poliuretaniniai dažai ir lakas. Šių medžiagų platus asortimentas suteikia galimybę pasiūlyti specialius tiksotropinius lakus, kurie reikalingi kėdžių ar surinktų gaminių lakavimui, taip pat lakus užpildus, kurie išlieka maksimaliai skaidrūs, nepaisant gausaus sluoksniavimo. Poliesterinės dervos gruntiniam užpildymui arba baigiamajai dangai, skirtos išgauti uždariaporę arba aukšto blizgesio apdailą. Poliakrilinės arba akrilinės medžiagos naudojamos norint akcentuoti medienos tekstūros natūralumą arba balinto medienos paviršiaus atsparumą išgeltimui. UV kietėjimo medžiagos, akriliniu, poliesteriniu pagrindu, pasižyminčios dideliu sausų dalelių kiekiu, pramoniniam naudojimui.
  •  Vandeninės medžiagos – dažai ir lakas įvairaus blizgesio. Platus spalvų asortimentas daugiau kaip 2000 spalvų. Vis labiau populiarėjantis vienkomponentinis ir dviejų komponentų lakas, skirtas parketo ir laiptų apdailai.
  • Medžiagos, skirtos lauko apdailai – tai ypač kokybiški dažai ir lakas. Naudojami pramoninei medinių langų ir durų apdailai su kruopščiai parinkta medienos spalvų katalogų ir technologijų sistema. Gana populiarios vandeninės medžiagos skirtos plačiajam vartotojui, medinių statinių, lauko baldų, tvorų ir t.t. kokybiškai apdailai. Mes siūlome daugiau kaip 50 paruoštų atspalvių impregnuojančių medžiagų, o eksterjero architektui pageidaujant, pagaminsime individualų medienos impregnanto ir lako atspalvį.
  •  Alyvos ir vaškai. Natūralios dangos gerbėjams siūlome platų spektrą alyvų, skirtų vidaus ir lauko medinių gaminių apdailai. Vis dažniau klientai domisi spalvotomis alyvomis. Vaškas ne tik apsauginė priemonė medienos paviršiui. Specialus vaškų derinys leidžia išgauti klasikinių itališkų baldų "šarmą".
  •  Medžiagos, skirtos stiklo apdailai. Šiandieniniame interjere, balduose, durų, pertvarų sistemose vis dažniau naudojamas stiklas. Todėl mes siūlome daugybę atspalvių pusiau skaidrios ar pigmentinės stiklo apdailos.
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Dažai
Statybinės medžiagos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį