MICRODIS ELECTRONICS, UAB

Adresas (Address):Naugarduko g. 96, LT- 03202, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2104186
Faksas (Fax):(5) 2784682
El. pastas (E-mail):microdis.lt@microdis.net
Tinklalapis (Website):http://www.microdis.net
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "MICRODIS ELECTRONICS", viena iš lyderiaujančių technologijų tiekimo kompanijų, siūlo plačią paletę prekių, teiktama ir techninį palaikymą. Mes pasirinkome technologijas geriausiai tinkančias Rytų Europos rinkai ir radome geriausius gamintojus - siūlančius optimaliausius gaminius, aukščiausią kokybę, patikimumą, ir stiprią partnerystę bei palaikymą. Tokia partnerystės ir technologijų kombinacija, sukuria mūsų paletės svarbiausius produktus, kuriems mes skiriame papildomus išteklius: Marketingo komanda - nepertraukiamai apmokomi specialistai siūlo geriausią palaikymą mūsų klientams. Efektyvumo palaikymui svarbiausių produktų pasirinkimas yra ribotas. Mes fokusuojamės ties labiausiai sėkmingais gaminiais ir technologijomis, bet taip pat nebijome investuoti i ateitį, ir kartu su mūsų pirkėjais ir partneriais kuriame naujus sprendimus. Mūsų pardavimų komanda pasiūlys pirkėjui pilną prekių komplektą, įskaitant priedus ir svarbiausias prekes, bendradarbiaudama su klientu nuo pradinės iki galutinės stadijos - nuo pavyzdžių bandymams iki masinės gamybos. Mūsų pardavimų vadybinikai mielai Jums padės surasti reikiamus produktus, maloniai paprašydami atsiusti visą pageidaujamų produktų sąrašą.  
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Bevielės Technologijos (GPS/Galileo moduliai, GSM/UMTS moduliai & terminalai, Bluetooth, ZigBee, ISM siųstuvai-imtuvai, RFID skaitytuvai & žymenos, antenos)
  • Optoelektronika ("Power" & Didelio ryškumo LED, RGB LED, High-Flux LEDs, LED valdikliai, displėjai)
  • Pramoniniai kompiuteriai (Single Board", "Operator & PC" Panelės, kompiuteriai be ventiliatorių, "Boxers")
  • Electromechanika (jungtys (automobilių pramonė, kasdieninio naudojimo įrenginiai), pynės, radiatoriai)
  • Priedai (aukšto dažnio adapterių kabeliai, aukšto dažnio jungtys, SIM kortelių laikikliai, sisteminės jungtys, kolimatoriai, reflektoriai, lęšiai, lietimui jautrūs ekranai, kintamos srovės (AC) maitinimo šaltiniai ir t.t.)
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Elektroninė įranga, jos priežiūra ir remontas
Kompiuterių įranga ir jos priežiūra
Ryšių paslaugos, įranga ir jos priežiūra
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį