MEGRAME, UAB

Adresas (Address):Lakūnų g. 3A, LT- 09108, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2737014; (5) 2737015
Faksas (Fax):(5) 2315769
El. pastas (E-mail):info@@megrame.lt
Tinklalapis (Website):http://www.megrame.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "MEGRAME" įkurta 1992 m. kovo mėn. 26 d. Bendrovė, pirmoji Lietuvoje pradėjusi gaminti plastikinius langus, ir šiandien yra viena pagrindinių langų gamintojų Lietuvoje. Ne kartą MEGRAME produktai pažymėti geriausio Lietuvos METŲ GAMINIO diplomais. 1997 m. įsteigtos dukterinės įmonės VAKARŲ MEGRAME ir PIETŲ MEGRAME. Net dvidešimt aštuoniuose Lietuvos miestuose šiandien jau galima rasti bendrovės atstovus. 1999- 2000 m. MEGRAME pirmoji iš langų gamintojų Baltijos šalyse įdiegė kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemas pagal LST EN ISO 9002 ir LST EN ISO 14001 standartus. 2002 m. MEGRAME sertifikuota kokybės sistema pagal standartą ISO 9001: 2000. MEGRAME ir jos dukterinės įmonės eksportuoja savo produkciją į Vakarų Europos šalis, Rytų Europos valstybes, Latviją, Estiją, Rusiją, Baltarusiją ir Ukrainą. 
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Plastikiniai langai, durys, konstrukcijos
  • Mediniai langai, durys, konstrukcijos
  • Aliumininiai langai, durys, konstrukcijos
  • Stiklo paketai (taupantys šilumą, sulaikantys garsą,  saulės kontrolės, saugūs stiklo paketai, ugniai atsparūs, trijų stiklų paketai, stiklo raštai)
  • Furnitūra ir aksesuarai (spynos, užraktai, tvirtinimo detalės, palangės, rankenos, dekoratyvinės juostelės, vėdinimo sistemos, tinkleliai)
 
FILIALAI (AFFILIATES)
UAB "VAKARŲ MEGRAME"Klaipėda, Šermukšnių g. 26, tel.
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Durys
Langai
Medienos gaminiai
Plastikai ir plastikiniai gaminiai
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį