MATUIZŲ DUJŲ SILIKATAS, UAB

Adresas (Address):MATUIZOS, LT- 4630, VARĖNOS R.
Telefonas(Phone):(310) 40836
Faksas (Fax):(310) 40836
El. pastas (E-mail):gen.direktorius@mds.lt
Tinklalapis (Website):http://www.mds.lt; http://www.poritas.lt
Regionas (Region):VARĖNOS R.
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "MATUIZŲ DUJŲ SILIKATAS" savo veiklą pradėjo 2003 m., kai Matuizose buvo pastatytas naujas cechas, kuriame pagal švedų firmos "Svanholm" technologiją ir vokiečių įrengimus buvo pradėta gaminti akytojo betono blokeliai. Ši produkcija buvo pavadinta PORITO vardu. Mūsų akytasis betonas tai stačiakampės formos PORITO blokeliai, lovinio tipo U formos PORITO elementai, bei stačiakampės formos PORITO plokštės. Ši produkcija pritaikoma statyti lauko ir vidaus laikančias sienas, pertvaras, formuoti objekte sąramas ir atraminius gelžbetonio vainikus perdangų uždėjimui - montavimui bei stogą laikančių murlotų tvirtinimui. 2004 m., prie UAB "Matuizų dujų silikatas" buvo prijungta įmonė UAB "MATUIZŲ MIŠINIAI" Tad dabar veikia ir sausų mišinių baras, kuriame gaminami klijai ir tinkai reikalingi statant pastatus iš akytojo betono elementų. Įmonė dalyvauja įvairiose statybos parodose, savo produkciją parduoda Lietuvoje ir už jos ribų. 2004 m. įmonėje įdiegtos kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos pagal EN ISO 9001:2000 ir EN ISO 140001:1996 standartų reikalavimus.
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Porito blokeliai (gali būti naudojami laikančioms ir save laikančioms lauko ir vidinėms sienoms, pertvaroms mažaaukštėje gyvenamųjų namų statyboje arba kaip karkasinių konstrukcijų užpildomosios sienos)
  • Porito plokštės (naudojamos U-tipo elementų paaukštinimui bei pertvarų elementams)
  • Porito lovinio tipo elementai (naudojant U formos PORITO elementus, galima formuoti sąramas įvairaus pločio angoms perdengti bei įrengti atraminį gelžbetoninį vainiką, skirtą atremti gelžbetonines perdengimo plokštes)
  • Spalvoti mūro skiediniai
  • Mūro skiedinys
  • Tinko skiediniai
  • Silikatinių blokelių klijai
  • Gesintos kalcitinės kalkės
  • Hidrofobinis mūro skiedinys
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Betono, gelžbetonio gaminiai
Statybinės medžiagos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį