LITPROJEKTAS, UAB

Adresas (Address):Konstitucijos pr. 23-518, LT- 08105, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2735805
Faksas (Fax):(5) 2735805
Mobilus (Mobile):(698) 01 371
El. pastas (E-mail):litprojektas@litprojektas.lt
Tinklalapis (Website):http://www.birzija.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "LITPROJEKTAS" (iki 2006 m. projektavimo firma "Biržija ir partneriai") veikia Lietuvos projektavimo paslaugų rinkoje nuo 1994 m. Mes ruošiame įvairaus sudėtingumo statinių projektus. Didžioji dalis mūsų parengtų projektų yra energetikos statinių statybos ir rekonstrukcijos projektai (šildymo, vėdinimo sistemos, katilinės, šilumos ir dujų tinklai). Mūsų firmoje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, savo srities žinovai, dauguma jų sukaupę ilgametę projektavimo darbų patirtį. Todėl siekiame orientuotis į didesnės apimties, aukštos kvalifikacijos, sudėtingų sprendimų reikalaujančius projektus. Aplinkos ministerijos išduotas atestatas leidžia UAB "LITPROJEKTAS" vykdyti projektavimo veiklą šiose srityse: projektavimo, architektūros, konstravimo, susisiekimo, vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šilumos ir karšto vandens gamybos, šilumos ir karšto vandens tiekimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, dujofikavimo, elektrotechnikos, nuotolinio ryšio, apsauginės ir gaisro signalizacijos, inžinerinių sistemų valdymo, aplinkos apsaugos, pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo.
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Architektai
Projektavimas
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Rengiame statybos, rekonstravimo bei remonto darbų techninius ir darbo projektus (gyvenamųjų, viešojo naudojimo, pramonės, energetikos, kitos ūkinės veiklos pastatų, inžinerinių tinklų, nekilnojamųjų kultūros paveldo vertybių)
  •  Rengiame ypatingų statinių techninius ir darbo projektus
  • Vykdome statinio projekto vykdymo priežiūrą ir statinio statybos techninę priežiūrą
  • Teikiame inžinerines-technines konsultacijas
  • Rengiame detaliojo ir specialiojo planavimo dokumentus
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį