LINX TELECOMMUNICATIONS, UAB

Adresas (Address):Naugarduko g. 3, LT- 01141, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2644303; (5) 2644848
Faksas (Fax):(5) 2660069
El. pastas (E-mail):renata.baranauskaite@linxtelecom.com
Tinklalapis (Website):http://www.linxtelecom.com
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
LINXTELECOM  įkurta Olandijoje 2001 metais. Tai profesionali ir dinamiška tarptautinė duomenų perdavimo kompanija, siūlanti kokybiškus sprendimus ryšio tiekėjams, operatoriams bei organizacijoms vykdančioms tarptautinę veiklą. 2004 metų pabaigoje LINXTELECOM įkurė atstovybę Lietuvoje UAB "LINX TELECOMMUNICATIONS" ir pradėjo aktyvią veiklą. Mūsų  misija - būti paslaugų tiekėju, kurį pasirinktų visi ryšio paslaugų tiekėjai, kompanijos ir įmonės, norinčios naudotis kokybiškomis duomenų perdavimo paslaugomis tarp Lietuvos ir bet kurios kitos pasaulio šalies. Šiuo tikslu UAB "LINX TELECOMMUNICATIONS" naudoja moderniausią optinį tinklą per Baltijos jūrą ir aplink ją, jungiantį Pabaltijo šalis, Skandinaviją ir Rusiją, Šiaurės bei Vakarų Europą, glaudžiai bendradarbiaudama su tarptautiniais ir vietiniais partneriais, kad pateiktų savo klientams kompleksiškus sprendimus (nuo taško iki taško) tarp Lietuvos ir bet kurios kitos pasaulio šalies. LINXTELECOM siūlo verslo įmonėms apjungti savo kompiuterinius tinklus ir naudotis aukšto lygio kompleksiškais duomenų perdavimo sprendimais per VPN (Virtual Private Network) tinklą pagrįstą MPLS technologija.  
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Laidiniai, šviesolaidžiai magistraliniai tinklai
  • Tarptautinis duomenų perdavimas (Skirtosios linijos, MPLS IP VPN, IP Tranzitas, Internetas, Virtualūs PoP, Serverių saugykla)
  • Paslauga MPLS IP VPN (kompiuterinių tinklų apjungimas)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 tarptautinis ryšys, laidiniai tinklai, šviesolaidžiai magistraliniai tinklai, optiniai tinklai, plačiajuostis
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Ryšių paslaugos, įranga ir jos priežiūra
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį