KOPIRATA, UAB

Adresas (Address):Mokyklos g.3A/24, LT- 08413, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2711916
Faksas (Fax):(5) 2711916
Mobilus (Mobile):(659) 98 542; (659) 98 923; (659) 98 717
El. pastas (E-mail):info@kopirata.lt
Tinklalapis (Website):http://www.kopirata.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "KOPIRATA" jau daugiai kaip 10 metų sekmingai dirba statybos srityje. Savo veiklą pradėjo 1998 m. kaip individuali įmonė, kuri darė grindų betonavimo darbus. Plečiant savo veiklą 2005 m., mes pradėjome diferencijuoti strategiją - teikiame naujas paslaugas. Dėka vadybos ir jos iškeltų tikslų, įmonė sugebėjo pasirašyti atstovavimo sutartis su sekančiomis Europos gamybos kompanijomis kaip: Janser (Vokietija), Nobiles (Lenkija), Columbus (Vokietija) ir Novol (Lenkija), tai vieni iš įtakingiausių savo srityse kompanijų. Šiuo metų įmonėje dirba specialistai, turintys 7-11 metų patirties savo srityje. Mūsų specialistų komanda pasiruošusi laiku ir kokybiškai atlikti visus Jūsų patikėtus darbus.  
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Valymo mašinos (sauso valymo dulkių siurbliai, sauso ir drėgno valymo dulkių siurbliai, purškimo - siurbimo valymo aparatai, vieno disko įrenginiai, šlavimo mašinos, daugiafunkciniai grindų plovimo automatai)
  • Įrankiai grindų klojimui
  • Medžiagos parketo klojimui (lakas profesionalams, lakas vandens pagrindu, gruntas profesionalams, gruntas vandens pagrindu, gruntas skiediklio pagrindu, gruntas - gelis vandens pagrindu, klijai profesionalams, klijai poliuretaniniai)
  • Dažai vidaus sienų, fasadų, metalų bei medienos dažymui 
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Grindų betonavimas
  • Apdailos darbai
  • Parketo klojimo darbai
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 grindų betonavimas, parketo klojimas, apdailos darbai, dažai metalui, dažai medienai, gringų klojimo įrankiai, šlavimo mašinos, dulkių siurbliai, valymo siurbliai, purškimo siurbliai, grindų plovimo automatai, lakas, gruntas, poliuretaniniai klijai, klijai profesionalams, gruntas vandens pagrindu, gruntas skiediklio pagrindu  
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Grindys, grindų danga
Dažai
Baldai, baldų gamyba
Apdaila, apdailos medžiagos
Kompresoriai ir siurbliai
Statybos paslaugos ir remontas
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį