KLOVAINIŲ SKALDA, AB

Adresas (Address):KLOVAINIAI, LT- 83004, PAKRUOJO R.
Telefonas(Phone):(421) 44574
Faksas (Fax):(421) 44540
El. pastas (E-mail):klovskalda@is.lt
Tinklalapis (Website):www.skalda.lt
Regionas (Region):PAKRUOJO R.
 
APIE MUS (ABOUT US)
Šiuo metu AB “Klovainių skalda” yra viena iš pagrindinių dolomitinės skaldos gamintojų Lietuvoje. Klientui siūloma įsigyti įvairių frakcijų, dydžių dolomitinės skaldos, taip pat įvairių dydžių ir išmatavimų dolomitinių apdailos plokščių,kurios naudojamos interjerų ir eksterjerų kūrimui. Žemės ūkio sektoriui įmonė gali pasiūlyti dolomitmilčius, kurie naudojami dirvų kalkinimui ir rūgštingumui reguliuoti. Pasirinkta produkcija pristatoma tiek kliento, tiek ir įmonės transportu į bet kurią Lietuvos vietą. Kadangi įmonė jau gyvuoja ne vieną dešimtmetį pasiekta yra tikrai nemažai. Pradėjusį skaldos gamybą nuo trijų frakcijų,dydžių dabar įmonė gali pasiūlyti virs 20 frakcijų dolomitinės skaldos spektrą, be to dešimtmečiais vystyta gamybos technologija šiuo metu yra tikrai aukšto lygio, darbai atliekami pagal tarptautinius ISO standartus, kurie garantuoja itin aukštą atliekamų darbų kokybę. Įmonės gaminama ir vartotojui tiekiama produkcija yra aukšto lygio ir tarp vartotojų turi tvirtą reputaciją, būtent pasitikėjimas įmone ir leidžia toliau vystyti nepriekaištingą produkcijos gamybą.
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
Atsižvelgdami į rinkos poreikius, šiuo metu gaminame septyniolikos frakcijų dolomitinę skaldą. Įvairių frakcijų S kategorijos plauta dolomitinė skaldelė ir dolomitinis smėlis yra naudojami asfaltbetonio mišinių gamybai bei automobilių kelių dangų stiprinimo darbuose, su skiestu bitumu ar bitumo emulsija. Dolomito skalda stambių frakcijų, kaip 0/45mm., 0/56mm., 16/45mm., 16/56mm. naudojamos automobilių kelių pagrindams įrengti. Visa gaminama produkcija yra sertifikuota. Be pagrindinės gamybos AB "Klovainių skalda" gamina ir realizuoja natūralų dolomito akmenį pastatų apdailai, atraminių sienelių, tvorų, kolonų, arkų mūrijimui, takų įrengimui.
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Statybinės medžiagos
Akmuo, akmens gaminiai
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį