KLAIPĖDOS ŽELDINIAI, UAB

Adresas (Address):Tilžės g. 64, LT- 91108, KLAIPĖDA
Telefonas(Phone):(46) 385808; (46) 385797
Faksas (Fax):(46) 385828
Mobilus (Mobile):(612) 08 266
El. pastas (E-mail):info@klaipedoszeldiniai.lt
Tinklalapis (Website):http://www.klaipedoszeldiniai.lt
Regionas (Region):KLAIPĖDA
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "KLAIPĖDOS ŽELDINIAI" įkurta 2001m. birželio 20 d. Mūsų misija yra suteikti klientams didžiausią landšafto paslaugų asortimentą: nuo paprasčiausių konsultacijų aplinkos tvarkymo klausimais iki profesionalaus jūsų aplinkos projektavimo ir projekto įgyvendinimo. Ilgalaikiai santykiai su partneriais Europoje ir Skandinavijoj padėjo mums labai sparčiai tobulėti, todėl mūsų atliekamų darbų kokybė nuolat ženkliai gerėja. UAB "Klaipėdos želdiniai" glaudžiai bendradarbiauja su tokiom įmonėmis kaip Lenkijos kompanija P.P.H.U."Drew smol" - didelių medžių pervežimo, persodinimo klausimais; Danijos kompanija "Svenningsens", kuri tiekia naujausią techniką apželdinimo beik kitiems darbams atlikti, rengia apmokymus sėkmingam ir racionaliam jos panaudojimui. Užmegzti ryšiai su draugija "Žaliuojanti Vilnija", Klaipėdos Universiteto Gamtos ir Matematikos mokslų fakultetu, Klaipėdos Verslo ir Technologijų Kolegija, kurių pagalba mūsų darbuotojai tobulina savo teorines ir praktines žinias seminaruose ir kursuose.
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Želdynų projektavimas, įgyvendinimas ir priežiūra (vejos įrengimas, gėlynų paruošimas ir užsodinimas, alpinariumai,parkų, skverų ir kitų žaliųjų plotų žolės šienavimas)
  • Medžiai (mažų ir didelių medžių, bei krūmų sodinimas, persodinimas, laistymas, genėjimas, atnaujinimas, lajos formavimas, sausuolių, vėjovartų, avarinių medžių šalinimas) 
  • Dekoratyvinių lauko tvenkinių įrengimas (dirbtiniai kriokliai, vandens augalų parinkimas)
  • Laistymo sistemų projektavimas ir įrengimas
  • Teritorijų priežiūra (rankinis ir mechanizuotas šlavimas, šiukšlių išvežimas, sniego valymas, slidžios pėsčiųjų dangos priežiūra )
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
apželdinimas, želdynų projektavimas, priežiūra, medžių sodinimas, avarinių medžių šalinimas, lauko tvenkiniai, dirbtiniai kriokliai, vandens augalai, laistymo sistemos, teritorijų priežiūra, teritorijų šlavimas, sniego valymas, šienavimas
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Aplinkos apsauga, tvarkymas
Apželdinimas
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį