KITA PUSĖ, R. Masteikos dizaino studija

Adresas (Address):Šv. Stepono g. 20- 2, LT- 01138, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2334416
Faksas (Fax):(5) 2334413
Mobilus (Mobile):(699) 27 253
El. pastas (E-mail):info@kitapuse.com
Tinklalapis (Website):http://www.kitapuse.com
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
R. Masteikos dizaino studija "KITA PUSĖ" tai dizaino projektai - nuo logotipų iki interjerų. Kuriame spaudos, lauko ir vidaus iškabų, interjerų projektus, logotipus, firminį stilių. Bendradarbiaudami su užsakovais ir gamintojais rūpinamės interjero projektų realizavimu. Individualiai dirbdami su kiekvienu klientu pasiekiame geriausių rezultatų.
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
architektai, projektavimas, dekoravimas, interjeras, firminis stilius, dizainas, reklama, maketavimas, spauda, dizaino projektai, vitrinų projektavimas, baldų projektavimas, interjero elementai, interjeras kavinėms, parduotuvėms, biurams, butams, reklamos iškabos iš metalo, medžio, akmens, plastiko, stiklo
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Architektai
Interjero detalės, sprendimai
Projektavimas
Reklamos skydai ir vitrinos
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Projektuojame interjerus kavinėms, parduotuvėms, biurams, butams
  • Interjero elementai (nestandartinės apdailos detalės, šviestuvai, įvairūs paneliai, foto tapetai, prekių eksponavimo ir informaciniai displėjai, dekoracijos)
  • Projektuojame baldus, stendus ir realizuojame projektus
  • Firmos stiliaus kūrimas ir jo panaudojimas projektuose
  • Maketai, leidyba (kuriame leidinių stilių, atliekame maketavimo darbus, produktų fotografavimą, nuotraukų paruošimą spaudai)
  • Reklaminės iškabos (kuriame stilių, projektuojame, deriname ir gaminame įvairias iškabas iš metalo, medžio, akmens, plastiko ar stiklo)
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį