KAZLŲ RŪDOS METALAS, AB

Adresas (Address):S. Daukanto g. 19, LT- 69430, KAZLŲ RŪDA
Telefonas(Phone):(343) 98851
Faksas (Fax):(343) 95136
El. pastas (E-mail):metalas@metalas.lt
Tinklalapis (Website):http://www.metalas.lt; http://www.axis.lt
Regionas (Region):KAZLŲ RŪDA
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "KAZLŲ RŪDOS METALAS" yra viena iš UAB "Axis Industries" grupės įmonių. UAB "KAZLŲ RŪDOS METALAS" – biokuro panaudojimo ir diegimo sprendimų lyderis Lietuvoje. Projektuoja, stato naujas ir rekonstruoja jau veikiančias garo bei vandens režimų katilines panaudojant biokurą. 
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
biokuro katilinės, projektavimas, statyba, biokuro  paruošimo sistemos, transportavimo sistemos, biokuro sandėliai, katilai, krosnių sistemos, pelenų pašalinimo sistemos, katilų valymas, priešgaisrinės apsaugos sistemos, biokuro katilinių įranga, medžio pjuvenų džiovinimas, granuliavimas
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Aplinkos apsauga, tvarkymas
Energetika, alternatyvioji energetika
Metalo gaminiai ir konstrukcijos
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Biokuro katilinių projektavimas ir statyba
  • Biokuro katilinių įranga (biokuro sandėlių įranga, kuro transportavimo ir rūšiavimo įranga, pakuros, katilai, kondensaciniai ekonomaizeriai, dūmų ir pelenų šalinimo įranga, mažo galingumo biokuro katilinių įranga)
  • Medžio pjuvenų džiovinimo ir granuliavimo linija (projektuoja, gamina ir diegia medžio pjuvenų džiovinimo ir granuliavimo linijas)
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį