KAZAMETA, UAB

Adresas (Address):V. A. Graičiūno g. 24B, LT- 02241, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2602181; .(5) 2150379
Faksas (Fax):(5) 2602180; (5) 2150378
Mobilus (Mobile):(687) 47 586
El. pastas (E-mail):office@kazameta.lt
Tinklalapis (Website):http://www.kazameta.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 Lietuvos ir Kazachstano UAB "KAZAMETA" savo veikla pradėjo 1993 metais. Užsiimanti iš pat pradžių plieno importu ir eksportu įmonė vėliau padidino siūlomų prekių asortimentą žuvies konservais. Prieš keletą metų įmonė pradėjo gaminti konservų dėžutes. Užmezgėme naujus bendradarbiavimo ryšius su skardos tiekėjais iš Europos šalių. Savo pirkėjams siūlome geros kokybės prekes ir papildomas paslaugas – muitinės dokumentų parengimas, sandėliavimo ir skardos pjovimo paslaugas.  
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
šalto ir karšto valcavimo plienas, balta skarda, cinkuota skarda, plieniniai vamzdžiai, plieniniai profiliai, ketus, fero lydiniai,  koncervavimo tara, gamyba, dangteliai, dėžutės, skardos pjaustymas, vyniojimas, muitinės paslaugos 
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Metalai
Metalo gaminiai ir konstrukcijos
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Didmeninė ir mažmeninė prekyba plieno produktais (šalto ir karšto valcavimo plienas, balta skarda, cinkuota skarda, plieno profiliai, plieniniai vamzdžiai, ketus, fero lydiniai)
  • Skardos pjaustymas (pjaustome skardos rulonus į lakštus ir juostas, vyniojame)  
  • Muitinės paslaugos ("A" tipo atvirieji muitinės sandėliai veikia nuo 1995 metų, importo-eksporto terminalas nuo 2002metų) 
  • Konservavimo taros gamyba (dėžutės, dangteliai) 
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį