KALSTAS, UAB

Adresas (Address):Draugystės g. 19, LT- 51230, KAUNAS
Telefonas(Phone):(37) 313837
Faksas (Fax):(37) 456063
Mobilus (Mobile):(687) 57 403; (698) 03 202
El. pastas (E-mail):kalstas@takas.lt
Tinklalapis (Website):http://www.kalstas.ot.lt
Regionas (Region):KAUNAS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "KALSTAS" gamina vidaus ir išorines duris, langus iš klijuoto tašo. Vidaus durys gaminamos tiek standartinių matmenų, tiek pagal užsakovo matmenis. Galima durims pasirinkti įvairius priedus: kietmedžio arba mechaninius slenksčius, apvadus, spynas, stiklus, tarpines, užpildus. Vidaus ir išorės durys sertifikuotos LR Statybos produkcijos sertifikavimo centre. Siekdami kuo geriau patenkinti užsakovų interesus įdiegėme kokybės valdymo sistemą, atitinkančią tarptautinius ISO 9001 reikalavimus ir aplinkos apsaugos valdymo sistemą, atitinkančią ISO 14001 reikalavimus.
 
PASLAUGOS (SERVICES)
 • Nestandartiniai gaminiai (faneruotos durys, dažytos durys, išorinės durys)
 • Vidaus durys (faneruotos durys, faneruotos durys su ištisiniu stiklu, profiliuotos durys, durys dažytos su MPP, durys dažytos su MDF plokšte, durys su tekstūrine plokšte)
 • Išorinės durys
 • Klijuoto tašo langai (langai su orlaide, langai su orlaide kaustytas aliuminiu iš išorės, langai su vertikalia orlaide)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
  langai, klijuoto tašo langai, langai su orlaide, išorės durys, vidaus durys, faneruotos; dažytos,  su tekstūrine plokšte, profiliuotos, masyvios medienos durys, gamyba, montavimo paslaugos, nestandartiniai gaminiai
   
  VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
  Durys
  Langai
  Statybos paslaugos ir remontas
   

  Prisijunkite prie namai.lt

  Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.  Pamiršau slaptažodį