KAITRA, UAB gamykla

Adresas (Address):Kęstučio g. 1, LT- 25124, LENTVARIS, TRAKŲ R.
Telefonas(Phone):(528) 28163
Faksas (Fax):(528) 29036
El. pastas (E-mail):info@kaitra.lt
Tinklalapis (Website):http://www.kaitra.lt
Regionas (Region):TRAKŲ R.
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB  "KAITRA" pradėjo savo veiklą nuo 1999 m., atlieka šildymo-vėdinimo sistemų projektavimo, gamybos, montavimo, santechnikos, katilinių montavimo ir remonto bei šaldymo įrangos montavimo ir aptarnavimo, darbus. Taip pat UAB Gamykla "KAITRA" vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą centrinio šildymo įranga, ventiliacijos, vėdinimo ir kodicionavimo gaminiais ir įranga, santechnika, vamzdynais ir jų armatūra. Bendrovei išduotas Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos atestatas Nr. 4073.
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Šildymo įranga (katilai, šilumos siurbliai, vandens šildytuvai, radiatoriai, konvektoriai, el.šildytuvai ir el. konvektoriai, gyvatukai, dekoratyviniai radiatoriai, termoreguliavimo įranga, siurbliai, plėtimosi indai, hidroforai, vamzdžių sistemos, vamzdžių izoliacija, kolektoriai, uždaromoji armatūra)
  • Vonios kambario įranga (vonios, kriauklės, klozetai, masažinės vonios, dušo kabinos ir padėklai, vonios sienelės, vandens maišytuvai, dušo sistemos, plautuvės virtuvei, potinkinės sistemos, sifonai ir trapai, spec.prekės neįgaliesiems)
  • Vėdinimo ir kondicionavimo įranga (Juvent)
  • Dūmtraukiai
  • Vandens filtrų sistemos
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Vandens tiekimas, įrenginiai
Projektavimas
Santechnika, santechnikos darbai, vonios įranga
Šildymas, šildymo įranga
Valymo įrenginiai, paslaugos
Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Gyvenamųjų ir viešojo naudojimo pastatų šildymas ir vėdinimas
  • Pramonės ir kitos ūkinės paskirties pastatų šildymas ir vėdinimas
  • Projektuojame: vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šilumos ir karšto vandens gamybos ir tiekimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį