JUODASIS GINTARAS, UAB

Adresas (Address):Draugystės g. 20, LT- 89167, MAŽEIKIAI
Telefonas(Phone):(443) 26651, (443) 52313, (443) 52314
Faksas (Fax):(443) 26651
Mobilus (Mobile):(686) 78 080; (686) 78 060
El. pastas (E-mail):info@juodasisgintaras.lt
Tinklalapis (Website):http://www.juodasisgintaras.lt
Regionas (Region):MAŽEIKIAI
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB “Juodasis gintaras” įkurta 1994 m. Įmonė specializuojasi atskirų statybos paslaugų srityje ir padeda savo klientams padaryti jų būstus šiltais, jaukiais, saugiais ir sveikais.  Vartotojams siūlome:
  • kompleksinį pastatų šiltinimą GAMO termovata;
  • pastatų sienų šiltinimą termoputomis į oro tarpus pagal danišką technologiją; 
  • vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas (projektavimas, komplektavimas, montavimas).Bendrovė atestuota LR Aplinkos ministerijoje, suteikiant teisę atlikti ypatingų statinių statybos bendruosius ir specialiuosius darbus.Tarptautiniuose konkursuose "Gazelė" jau keturis metus iš eilės UAB "Juodasis gintaras" pripažįstama viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.
2007 m. LRŪkio ministerija, įvertinusi pastaų šiltinimo GAMO termovata technologijos diegimą Lietuvoje, apdovanojo UAB "Juodasis gintaras" medaliu „Už nuopelnus verslui“.
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
sienų šiltinimas, pastatų šiltinimas, šiltinimas, šiltinimas iš išorės, šiltinimas iš vidaus, šiltinimas į oro tarpus, daniška technologija, gamo termovata, fasadai, fasadų šiltinimas, daugiabučių namų šiltinimas, stogų šiltinimas, šlaitinių stogų šiltinimas, pastogių šiltinimas, užpūtimas, termoputų apipūtimas, užpurškimas, įpūtimas, įpurškimas, šiltinimas tarp gegnių, palėpių šiltinimas, perdangų šiltinimas, lubų šiltinimas, metalinių paviršių šiltinimas, angarų šiltinimas, laivų šiltinimas, šiltinimas už gipso plokščių, partvarų šiltinimas, garso izoliavimas, grindų šiltinimas, šiltinimas po grindimis, kanadietiška technologija, karkasinių namų šiltinimas, šiltinimas po ventiliuojamu fasadu, rąstinių namų šiltinimas, vėdinimas, oro kondicionavimas.
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Šiltinimas ir renovacija
Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos
 
VEIKLA (ACTIVITY)
  • Pastatų šiltinimas
  • Vėdinimas
  • Oro kondicionavimas
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį