JEŽVITAS, UAB

Adresas (Address):Plento g. 1, LT- 19117, ŠIRVINTOS
Telefonas(Phone):(382) 51236
Faksas (Fax):(382) 31014
El. pastas (E-mail):jezvitas@gmail.com
Tinklalapis (Website):http://www.jezvitas.lt
Regionas (Region):ŠIRVINTOS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "JEŽVITAS" pirmoji ir kol kas vienintelė įmonė Lietovoje gaminanti daugiasluoksnes plokštes. Firma "JEŽVITAS" įkurta 2000m. ir nuo įsikūrimo pradžios gamina daugiasluoksnes plokštes. Šiuo metu įmonės veikla išsiplėtusi ir be gaminamų plokščių gali pasiūlyti profiliuotos skardos, įvairių skardos gaminių, termoizoliacines duris skirtas šaldymo patalpoms, komplektuoja pridėtines dalis bei aksesuarus, atlieka montavimo darbus, teikia transporto paslaugas. UAB "JEŽVITAS" užsiima daugiasluoksnių plokščių montavimu bei kitais statybiniais darbais. Iš daugiasluoksnių plokščių montuojame pramoninės ir verslo įmonių paskirties pastatus, dengiam stogus, fasadus, šiltinam ir renovuojam esamus pastatus, įrengiame termosines bei šaldymo kameras. 
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Daugiasluoksnės plokštės (su polistireninio pūtplasčiu, su akmens vatos užpildu)
  • Profiliuota skarda
  • Skardos gaminiai (kraigai, kampai, loveliai, palangės) 
  • Komplektuojančios detalės (specialūs varžtai, įvairių storių ir ilgių kniedės, sandarinimo ir izoliavimo medžiagos, poliuretaninės putos, silikonai, varžtai profiliuotai skardai tvirtinti) 
  • Termoizoliacinės durys (šaldymo, bei pastovios temperatūros palaikymo patalpom)
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Montavimo darbai
  • Transporto paslaugos
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Durys
Įrankiai
Metalai
Statybinės medžiagos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį