IZADORA, UAB

Adresas (Address):Danės g. 23, LT- 92111, KLAIPĖDA
Telefonas(Phone):(46) 310009
Faksas (Fax):(46) 411478
El. pastas (E-mail):izadora@takas.lt
Tinklalapis (Website):
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "IZADORA" jau daug metų dirbą dažų rinkoje ir yra oficialus suomiškų pramoninių dažų Tikkurila Coatings atstovas Lietuvoje. Šiuo metu esame sukaupę nemažą patirtį pramoninių metalo konstrukcijų dažymo ir inspektavimo srityje. Galime parinkti dažus ir dažymo sistemas atitinkančias ISO standartus. Mūsų atestuoti techniniai inspektoriai konsultuoja ir inspektuoja dažomus objektus, o taip pat pateikia visas reikalingas ataskaitas. UAB "IZADORA" kviečia apsilankyti naujame DAŽŲ CENTRE – Šilutės pl. 107, Klaipėda, tel.: (46) 300880, faks.: (46)300881.  
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Statybiniai dažai metalo pramonei (alkidiniai dažai, epoksidiniai dažai, poliuretaniniai dažai, cinko silikatiniai dažai, akriliniai dažai, chlorkaučiukiniai dažai, priešgaisriniai dažai, dažai plastikui)
  • Statybiniai dažai medžio pramonei (katalitiniai lakai, gruntai ir dažai, akriliniai lakai, gruntai ir dažai, poliuretaniniai lakai, gruntai ir dažai)
  • Dažai maisto pramonei (akriliniai, epoksidiniai)
  • Dažai mineraliniams fasadams
  • Dažai mediniams fasadams 
  • Profesionalūs dažymo įrankiai
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Dažai
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį