IDEALI ŠVARA, UAB

Adresas (Address):Justiniškių g. 144B-4, LT- 06142, VILNIUS
Telefonas(Phone):(5) 2387066
Faksas (Fax):(5) 2784324
Mobilus (Mobile):(652) 16 400
El. pastas (E-mail):info@idealisvara.lt
Tinklalapis (Website):http://www.idealisvara.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "IDEALI ŠVARA" teikia profesionalias patalpų ir lauko teritorijų valymo paslaugas. Nuo pat įmonės įkūrimo didžiausias dėmesys yra skiriamas atliekamų darbų kokybei ir klientų aptarnavimo kultūrai. Siekiant užtikrinti gerą mūsų darbo rezultatą, savo veikloje mes naudojame pažangiausias technologijas, naujausias medžiagas ir profesionalias darbo priemones. UAB "IDEALI ŠVARA" paslaugas teikia ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje bei kituose Lietuvos miestuose ir jų rajonuose. Visas paslaugas mes atliekame pagal Jūsų norus ir pageidavimus, Jums palankiu laiku. Darbai gali būti atliekami visą parą, net ir savaitgaliais ar švenčių dienomis. Mūsų įmonė darbus atlieka naudodama pažangiausią Vokietijos koncerno KARCHER valymo įrangą, profesionalius firmos FILMOP valymo įrankius bei koncernų HL Technology ir Schomburg valymo priemones.Mūsų pagrindinis tikslas - sukurti jaukią ir tvarkingą Jūsų darbo ar poilsio aplinką. 
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Patalpų valymas ir priežiūra (kietų grindų dangų valymas,  kiliminių dangų, minkstų baldų valymas, dulkių valymas, stiklo pertvarų ir durų valymas, veidrodinių ir stiklinių paviršių valymas; WC patalpų valymas ir dezinfekavimas)
  • Lauko teritorijos valymas (grindinio šlavimas (pėsčiųjų takeliai, automobilių aikštelės, šaligatviai), šiukšlių surinkimas,  išvežimas, sniego valymas rankiniu budu, sniego valymas mechanizuotai, sniego išvežimas, vejos šienavimas, lapų grėbimas, gyvatvorių karpymas, gėlynų priežiūra, medžių genėjimas)
  • Kietų grindų dangų generalinis valymas ir padengimas apsauginėmis medžiagomis
  • Langų valymas
  • Kilimėlių, sulaikančių purvą ir drėgmę, priežiūra ir keitimas
  • Higienos priemonių tiekimas 
  • Žaliuzių valymas (nuėmimas, plovimas, uždėjimas)
  • Minkštų baldų cheminis valymas
  • Automobilių salonų pilnas cheminis valymas
  • Valymas po statybos darbų
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
 patalpų valymas, teritorijos tvarkymas, valymas po statybos, žaliuzių valymas, langų valymas, minkštų baldų valymas, automobilių salono valymas, cheminis valymas, grindų valymas, padengimas, vejos priežiūra, higienos priemonių tiekimas   
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Aplinkos apsauga, tvarkymas
Valymo įrenginiai, paslaugos
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį