FORMATEKA, UAB

Adresas (Address):Elektrėnų g. 10, LT- 51218, KAUNAS
Telefonas(Phone):(37) 350331
Faksas (Fax):(37) 451929
El. pastas (E-mail):info@formateka.lt
Tinklalapis (Website):http://www.formateka.lt
Regionas (Region):KAUNAS
 
APIE MUS (ABOUT US)
 UAB "FORMATEKA" įkurta 1993 metais. Nuo pat įsikūrimo pagrindinis mūsų tikslas - gaminti patikimą ir kokybišką techninę įrangą Lietuvos bei užsienio įmonėms. Mūsų naudojama CAD/CAM kompiuterinė, bei CNC mechaninė įranga užtikrina kokybiškų, tikslių bei patikimų gaminių pateikimą užsakovams. Mūsų kolektyvas įgyvendins bet kokią Jūsų idėją ir patars kaip ją realizuoti. Sukonstruos ir pagamins Jums reikalingą įrangą, atliks Jūsų turimos įrangos remontą, norimus pakeitimus ir perdirbimą. Be technologinės įrangos (formos, štampai ir t.t.) iš savo ir užsakovo medžiagų gaminame įvairaus profilio mechaninės detales bei konstrukcijas iš plastiko, paprasto ir nerūdijančio plieno, aliuminio, bronzos ir t.t. Galutiniam paviršių išbaigimui naudojamos mūsų subrangovų šiuolaikinės paviršių cheminio bei terminio padengimo technologijos. UAB "FORMATEKA" užsakovai yra Lietuvos firmos, apie 40% produkcijos įmonė eksportuoja. 
 
PASLAUGOS (SERVICES)
  • Karšto ir šalto valcavimo štampai (lenkimo, kirtimo, tempimo)
  • Presformos (aliuminio gaminių, guminių, plastmasinių detalių gamybai, PET butelių pūtimui, plastikinių detalių pūtimui ekstruderiniu būdu)
  • Įvairių detalių gamyba (itin tikslios detalės, įvairios konstrukcijos bei prietaisai, staklių ir mechanizmų komponentinės dalys, jų restauravimas, medžio ir metalo pjovimo įrankiai)
  • Konstravimas, projektavimas, dizaino kūrimas (2D/3D kompiuterinis projektavimas ir konstravimas, 2D/3D brėžinių braižymas, gaminių dizaino kūrimas pagal užsakovo pageidavimus
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Plastikai ir plastikiniai gaminiai
Metalai
Metalo gaminiai ir konstrukcijos
Projektavimas
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį