FISANTA, UAB

Adresas (Address):Varpo g. 25-16, LT- 76298, ŠIAULIAI
Telefonas(Phone):(41) 521180
Faksas (Fax):(41) 521180
Mobilus (Mobile):(687) 90696
El. pastas (E-mail):fisanta@takas.lt
Tinklalapis (Website):http://www.fisanta.lt
Regionas (Region):ŠIAULIAI
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "FISANTA" savo veiklą pradėjo 1994 metais. Pirmieji darbai įrengiant silpnąsias srovių sistemas bankuose suteikė tvirto pasitikėjimo savimi. Kasmet įgydama vis daugiau patirties ir klientų pasitikėjimo, įmonė plėtėsi ir neseniai išplėtė veiklą ir už Lietuvos ribų.
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Elektros instaliacija (pramoniniai procesai ir automatizavimas, skirstiklių ir pastočių įrengimas ir remontas, lauko tinklai ir apšvietimas )
  • Gaisro gesinimo sisremos (automatinės stacionarios gesinimo sistemos  įvairiomis gesinimo dujomis ( CO2, FM200, Argonitas);  vandeniu (sprinkleriai, drenčeriai); sintetinėmis ir organinėmis putomis) 
  • Apsaugos sistemos (priešgaisrinės signalizacijos,  apsaugos nuo uždujinimo, lauko aktyvinės ir pasyvinės apsaugos, videosekimo, įėjimo kontrolės, vidaus ir lauko ryšių)
 
FILIALAI (AFFILIATES)
Saltoniškių g. 29/3-330, VILNIUS, tel.: (5) 2799930S.Šimkaus g. 8, KLAIPĖDA, tel.:(46) 311933
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
elektros instaliacija, elektros pastočių įrengimas, remontas, apšvietimo sistemos, gaisro gesinimo sistemos, apsaugos sistemos, priešgaisrinė apsauga, lauko apsauga, vidaus apsauga, įėjimo kontrolė, signalizacija
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Priešgaisrinė apsauga ir įranga
Apsauga, apsaugos sistemos, signalizacijos
Elektros montavimo darbai
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį