ESEMDA, UAB

Adresas (Address):Ateities g.10, LT- 08300, VILNIUS
Telefonas(Phone):+370 52072667
Faksas (Fax):+370 52072669
El. pastas (E-mail):info@esemda.lt
Tinklalapis (Website):http://www.esemda.lt
Regionas (Region):VILNIUS
 
APIE MUS (ABOUT US)
UAB "ESEMDA" siūlo gamybos paslaugas pagal užsakymus elektronikos pramonėje, spausdinto montažo plokščių ir elektronikos komponentų tiekimą. Maksimaliai trumpas gamybos laikas, operatyvus reagavimas į užsakovų poreikius, pastovi kokybės kontrolė ir jos gerinimas, gamyba statiškai ir klimatiškai kontroliuojamoje aplinkoje. Mūsų darbuotojų patirtis ir naudojama šiuolaikinė gamybinė įranga leidžia pasiekti aukštą kokybę, operatyvumą ir žemiausias kainas.
 
PRODUKTAI (PRODUCTS)
  • Kompiuteriai
  • SMD surinkimas (mūsų taikoma SMD technologija leidžia montuoti iki 0.3 mm "Fine pith" ir iki 0201 dydžio bei BGA tipo komponentus)  
  • PTH surinkimas
  • Projektavimas (SMP tik su išvadiniais elementais; tik su paviršinio montažo elementais; su mišrios technologijos elementais)
  • SMD trafaretai (CrNi arba plieno lydinys)
  • PCB plokštės (medžiaga FR-4, CEM-1, CEM3, Taconic)
 
RAKTINIAI ZODZIAI (KEYWORDS)
kompiuteriai, komplektavimas, spausdinto montažo plokštės, projektavimas, gamyba, vienpusis, dvipusis, mišrus montažas,  SMD surinkimas, PTH surinkimas,  SMP, SMD trafaretai, PCB plokštės, jungiamųjų laidai,  kabeliai, gamyba
 
VEIKLOS SRITYS (ACTIVITIES)
Elektroninė įranga, jos priežiūra ir remontas
Kompiuterių įranga ir jos priežiūra
 

Prisijunkite prie namai.lt

Dar neužsiregistravote? Registruokitės ir sekite objektų kainas, gaukite pranešimus apie naujus skelbimus bei dar daugiau.Pamiršau slaptažodį